bugün

kutsaldır.
insanın kendine yakışanı giymesidir *
en güzel bişey-lerden biri.
sevmekten gelmesi gerektiğine kati suretle inanmadığım eylem. keşke öyle olsaydı ama değil...
aynı zirvelere varma ya da aynı derinliklere dalmak için başka bir yoldur.
Seks yapmak eyleminde parmak uçlarında ciddi bir yanma ve ruhunda boşalması olguları birlikte gerçekleşirse ona sevişmek denir imiş (mişli geçmiş zaman).
(bkz: dövmek)
(bkz: dövüşmek)
(bkz: sevmek)
(bkz: sevişmek)
bilmem yeterli midir bu bakınızlar. karşılıklı birbirini sevmektir cinsellikten öte bir bütün olmaktır. aşktır, şehvettir, arzudur.
tenin bir ba$ka tende erimesi.
insan organizmasının genç yaştayken ailesinden gizleyerek yaptığı tek içgüdüsel eylemi.
çılgın atmaktır. (ne güzel ve tarihi bir yorum değil mi?)
manyağın birisi savaşma seviş demiş ya ne kadar da güzel söylemiş. sevişmek gibisi var mı? sevişmek insanın en ilkel haline dönmesidir. üzerindeki bütün kılıfları, kalkanları atıp çırılçıplak, en yalansız haliyle karşısındakine kendini sunmasıdır.

bütün sosyal alışkanlıkları kapıda bırakmaktır sevişmek. kelimelerin gereksiz olduğu yegane yerdir sevişmek.

lütfen devam et diyen hafif kısılmış gözler, ıslanmış-tahriş olmuş dudaklar, kendini erkeğin hükümranlığına bırakmış gergin bir vucut ve inlemeler ve mutluluk..

ve bir sigara..

ve gerçeğe dönüş..
Bir çember çizsek merkezinde sen çevresinde ben olsam
Sen döndükçe beni ben döndükçe seni görsem
Acılar teğet mutluluklar kiriş olsa
Öyle bir an olsa ki yarıçap sıfır olsa
bu mudur?
budur.
üzerine uzun marlboro içilince daha da güzel olan beden birleşimi olayı. cinsel ilişki. sex. kimlerine göre alışkanlık, kimilerine göre hobi...
kadınla erkeğin yek vücut olması.*
Evlilik disi ise (bkz: Fuhus) .
(bkz: sevişerek ısınmak)
gerçeği ve en güzeli, ruhun bedeni yönlendirmesiyle olan, yakınlaşmanın en tutkulu şekli.
karışmak, dolaşmak ve çözülmektir.
neyzen tevfik in " zevkine payidar yoktur bu isin, sevisin gencler sevisin " sozune karsilik ,katma deger vergisinin ulkemize tesrif ettigi yillarda "kadevesi yoktur bu isin , titisin turkler , titisin " seklinde degistirilip halkimiza sunulmus sozudur. yozlasmanşn tirmandigi yillardir ayni zamanda. *
aşk(?) olarak tasvir ettiğimiz duygularla sınırsız,sınıfsız,sömürüsüz yapılanı ibadettir..
neye mi? var olduğundan bile haberdar olmadığımız saçma sapan bir tanrıya değil, insanlığımızın tüm maneviyatına ibadettir...
(bkz: insanlar bilmez ama ruhlar sevişir bedenden önce)
3. nün katılımıyla ucuran olay.
birde $öyle bi$i var

Sevi$me eyleminin arkasından terli terli sarilip ömürden çalan hatun modeli

[Edit]: aldiğim tepkilerden mütevellit anliyorum ki: bu ulvi zamanlardan sonra cocukcağiza terli terli sarilip kendisine küfrettiren kız cinsi cokmu$. lafim size ''gidin bi du$a girin, makyaj yapin. kadin dediğin seksi olur.''
şu dünyadaki en manevi deneyimdir.
"sevişmek, sevmekten gelir, inanmışım."der kimileri.