bugün

En asil duyguların kadınıdır.
birçok erkekten daha açık yürekli olan kızdır. *
Edebin zerresi yoktur .
direk sevismek değilde seni ozledum yanina gelimmi der.
sahin k filmlerindeki cilgin sekreter jale dir.
edit; sekreter jale tarafindan eksilendim amk.
sevişmek isteyen kızdır.
her ne kadar sözlükte bravo dense de erkeklerin arkasından yollu diyeceği kızdır.
keşke erkekler bizi bu kadar kategorize etmese de biz de duygularımızı direkt söyleyebilsek.
duygularını belli eden kızmış. iyi güzel yavrum da biz aynı şeyi yapınca abazayı basıyorsunuz ama.
falloştur kız değil.
edit: motor derler halk dilinde. ki sözlükte epeyce mevcut bunlardan gelen eksiler bu doğrultuda.
işler güçlerdeki 'Zehra' karekterinin gerçek hayata yansıması gibi olmuş kız tipi.
sevişmek istiyordur yada erkek arkadaşına bir jest yapmak istiyordur. Bunun başka bir açıklamasi yoktur.
direkt sevişmek istediğini söyleyen kız iticidir.gözümüzden düşer.dolaylı olarak belirtsin.
Toplum baskısına boyun eğmeyen kadındır.
sevgilisi veya eşine söylediğinde; eğer erkek tarafı da istekliyse çok da güzel olur.
net olmak bazen beklenenden de büyük etki yaratır.
isteği değerlendirilir.
bir kesimin işine gelebilecek, bir kesimin ise kötü gözle bakıp yadırgayacağı kız türüdür.
kezban olmadıgı kesin.
kocasına, eşine söylüyorsa normal, zaman zaman ateşleyici olabilir ama herhangi birisine söylüyorsa gereksiz yere ucuz bir davranış sergilemiş olan kızdır. aranan kızdır. normal bir durum değil. bir övünç kaynağı hiç değil. isteyen söyler tabi bana ne.
Delikanli kizdir. Icten içe fesat düşünmez.
Yok ama bulamazsin.
Kendini basit hissettirmeyecek adama diyorsa çok iyi yapan kızdır. Aynı hormonlar kızlarda da var yani çok doğal demesi. Naz yapsa, başım ağrıyor dese kezban ;sevişmek istiyorum dese kevaşe. Ne yapsın bu kızlar? Takla mı atalım?
burada ne kadar tebrık edılsede arkasından cokca laf edılecek kızdır..
istemem yan cebime koy triplerine giren kezbanları ona katlayacak olan kızdır. açık açık söyleyince orospu, istemem yan cebime koy deyince aile kızı olunuyor sonuçta.*
herkesin karşısına çıkmasını istediği fakat kimsenin evlenmeyeceği kadın modelidir.
http://2.bp.blogspot.com/...9_1143956_988878182_n.jpg
- Afedersiniz beyefendi, bana şöyle sağlam bir kökleyebilir misiniz? Dilerseniz muamele de yaparım ama geriden çalışmam.
- bağa mı didün bacım?