bugün

canınız bir anda seks yapma ihtiyacı hissetti ancak sizin bir partneriniz yok ve dolayısıyla manuel takılmanız gerekecek ancak bu urum sizi rahatsız ediyor, sonuçta manuel manuel nereye kadar sizde bir teknik bulup bu isteği bastırmalısınız iste burada kullandığınız tekniklerdir onlar. mesela ben bazen;

buz dolabına sokarım ve quick freeze tuşuna basarım,
bazense duvara vururum yada üzerine mermer atarım,

bir keresinde ereksiyona geçmişti fena bir şekilde bende 2. kattan penisimin üzerine attım kendimi.
tayyibin suratına bakın. yaşama isteğinizi kaybetmeyecek kadar bakın ama.

zira fazlası kasıyor.
Bir miktar şapı bir kavanoza koyun ve her istek depreşmeye başladığında bir tatlı kaşığı kadar yiyin.
sevişmektir en kolay yöntemi.
partnere pastırma yedirmek.
Kendimden örnek vereyim kuzey kutbundaki fok balığı katliamını düşünüyorum.
partnerizi soyduğunuzda iç çamaşırındaki leke olduğunu düşünün. bir anda soğuyacaksınız.....
ekrem bora gıdığı ve ilyas salman 'ı düşünür, gözünüzde canlandırırsanız, doğal geciktirici görevi de görmektedir. hani lazım olursa...

(bkz: bi arkadaşım ekolü)
sevişmektir.
kısa ve net.
masturbasyon en iyi çözüm. çek 31 ini rahatla.
başka şeylerle ilgilenmelisiniz.
böyle zamanlarda sözlüğe girmeyin ki yazarlar rahat etsin.
Sözlüğü kapatmak.
31 çekip yatayim yahu amma uzattim tekniğidir.
(bkz: one cup two girls) bu vidyoyu bul, izle.
Başka şeyler düşünmeye çalışın. Klasik müzik mırıldanın.
Göte saksafon sokmak.

(bkz: american pie 3) deydi sanırım. Koz çocuğa bunu yapmış ve ereksiyonu durdurmuştu.
neden bastırmak gerekiyor, bu istekle yaşamaya alışmak lazım...
başını buzdolabına sokmaktır.
sevişin.

hemen geçiyor, test edip onaylandı.
öncelikle herşeyin zaten doğanın yapısın da olduğunu, içinden gelmediğini yaratılışa icaben olduğunu bilin. hiçkimse buna çaba göstermiyor zaten insanın kendisin de olan birşey, belki de sexi bu kadar ayıplamasaydık şimdi böyle bi başlık açılmazdı. abazan felansanız beyler, süper bi yöntem bu diceğim, kolunuz yokmuş gibi düşünün tamamen gider istek. kızlar da parmak.. smile.
Koyun say. 70 e gelene kadar.geçiyor. Hahah
uzaylıları düşünerek otuzbir çekmek.
başını taşla ezip kurtulmak en etkili tekniktir.
o gece sevişmek istemiyorsanız kötü bir iç çamaşırı giyiyosunuz ve böylece o olası an geldiğinde isteseniz de istemeseniz de karşı tarafa rezil olmamak için kendinizi tutmak zorunda kalıyosunuz.
bu taktik think like a man filminde de geçmişti.
edit: her ne kadar eksilense de kendi iradesini kontrol edemeyenler için mükemmel bi yöntem. dene bakalım sonra sıkıysa indir o pantolonu/ elbiseyi vs.