bugün

sovoyorsom godop konosoyom mo.

bize mi düştü lan derdin.

git napıyosan yap.
gereksiz sorudur. seviyorsan git konuş bence diye boşa mı diyorlar? hislerinden eminsen ve samimiysen, gidip konuşacaksın tabii, ne kaybedersin? ama benim fikrime göre kadın gitmemeli. kadın öyle kadın olacak ki, o erkeği kendine aşık edip yine erkeğin kendisine açılmasını sağlayacak. aptal aşık modu, kadınlara yakışmıyor. kadın kontrollü olmalı başlangıçta. sonra ilişki içerisinde kendini komple bırakabilir sevdiğine.
durduğun kabahattir.
bak şimdi yapman gereken şey şu: başka şekillerde adamı aşık edeceksin. adam gelip sana açılınca kabul edeceksin. azıcık ilişkiniz ilerlediğinde adam ahahhah seni tavladım şeklinde aptal espriler yapacak. o zaman hikayeyi baştan anlatacaksın. ava giderken avlandığını anlayan adam şaşıracak. sonra henüz tazeyken şoka sokulmuş ürünler gibi yeni uzun ömürlü aşkın hayırlı olsun.

baktın sana aşık olacak gibi değil, ümidin kalmadı, kafanda 'ben seni ellerin olasın diye mi sevdim yarim' çalıyor, git konuş. ama kararsız ve korkak durma. en fazla ne olabilir ki? ben söyleyeyim en fazla küfreder ki bu yine senin aşkından faydalanmasından iyidir, bir şey kaybetmezsin.

şimdi aşk sarhoşluğuyla adamı her yönden tanıyamadığından karaktersizse ve sana zarar verecekse engelleyemezsin. o yüzden forum tarzı entryler girme. çünkü ağlak dönemlerinde burayı çok ararsın. öptüm bays aileme selamlar.