bugün

Duygular ve uyku düzeni.
Zamandır.
Hayatimdan 5 yil.
benim karakterimi kaybetmişliğim var.
sırf kızla biraz daha uzun konuşabilmek için kendimden çok taviz verdim.
sonuç: beni her yerden engelledi.
3 yil 2 arkadas + 1 kedi.
bir şeyimi kaybetmedim sanıyorum. hala o kişi hayatımda diye. hala bayılıyoruz arada görüşelim konuşalım bi sırtımızı sıvazlayalım birbirimizin koklaşalım. ben onun tombik yanağından bir öpeyim. arada destek çıkayım.

birşeyi kaybetmedim sanıyorum. o oldukça. işte budur.
Geleceğimi şimdiden kaybettim...
Zaman, biraz gurur, güven ve merhamet duygusu
Yurt dışından gelen iş teklifini redetmiştim.

Bakıyorum da değmezmiş.
gurur kaybedilebilir.
vakit kaybedilebilir.
mutluluk kaybedilebilir.
çoğu kişi hayatından kaybettiği yıl veya yılları yazmış ancak yeterli değil. sonuçta bir yıl demek sadece sayı olarak değil, o bir yılda kaç yıllık hayatı kaybettiğimiz de önemli. örneğin, ben üç yılımı olmayacak ve olmayacağını bildiğim bir ilişkiyi ittire ittire yaşamakla geçirdim, çok salak olduğumu sanmıyorum ancak çevremdeki insanları kolay kolay kaybetmeyi göze alamadığım bu üç yılın içinde kabak gibi ortada bence. ha bu üç yılda en dibe vurdum, okulu baya bir boşladım, dönüşü olmayan kararlar verdiğim, sevdiğim birçok insanı kaybettiğim ve pişmanlığı en doruklarda yaşadığım oldu. şimdi bakınca o üç yılda yaptıklarım farklı olsaydı, şimdi çok farklı bir kariyere, hayata, sosyal çevreye sahip olabilir, kat be kat mutlu olabilirdim.
En güzel yıllarımdan bir demet kazandığım ise son bir buse olsaydı, değer mi hala değer be derdim.
Zaman, güven, hislerim aq.
geleceğinin yönü değişir onun için kendini harcarsın.
eğer hala sevgilim olarak kalsaydı ki attila ilhan a göre biz hala sevgiliyiz (ayrılık da sevdaya dahil) zerre hesabını tutmayacağım zararlardı. fakat insan geriye dönüp baktığında bu kişi için bazı şeyleri göze almasına rağmen o kişinin gün geldiğinde kendince haklı sebepler uydurarak sizi yüzüstü bırakmasını sindiremiyor olsa gerek ki maalesef bunların hesabı tutuluyor.

hayatımı belirleyecek olan 2 senemi uğruna adadığım bu insan ciddi manada gözümün yaşına bakmadan siliverdi beni. ve ben bir şey öğrendim arkadaşlar sevginin de verildiği insana beraberinde getirdiği bir yükü var ve bazıları bu sevgiye dayanamayıp altında kalıyorlar. bu da kulaklara küpe olsun allah da kimseye gece yatmadan önce 127 fotoğrafa ayrı ayrı baktıracak kadar vuslat vermesin.
12 senelik bir arkadaş, ne kadar malmışım be.
gururum.
Kendindir. Seven kişi değişir. Sevgi bir çeşit fonksiyonel ifadedir. f(sevgi) = Sen - Sen + Onun huyları, söylemleri, davranışları, hisleri, hayatı, yaşadıkları, sevdikleri . Matematiksel ve romantik oldu.
Ben üniversitede sigara içerdim. Beni sevdiğine inanmadığım ama benk sevdiğini şimdi fark ettiğim bir kız için daha doğrusu umutsuzlukla paket paket sigara içtim.

Okulu uzattım çünkü onu görmemek için okula gitmedim sınavlara girmedim.

Bu kayıp sayılır mı kimine göre evet. Lost dizisinde john locke zamanda atlama yaparken kendini görür. Sawyer da ona der ki gidip ona gerçekleri anlatıp işleri neden kolaylastirmiyorsun.

John da der ki ben şu an olduğum yere o dertleri çekerek geldim. O dertleri yaşamam gerekiyordu yoksa bugün olduğum konuma gelemezdim.

Bu belki züğürt tesellesi olabilir ama ben buna inanıyorum.
2 fener forması.
sevme yetimi kaybettim. en azından askıya aldım..

sevmeye korkuyor insan birinden sonra.

ben çok sevdim sonra dengem dahil bazı şeylerimi kaybettim.
hiç yapmam ben parayı severim.
sevgi geçicidir,karın doyurmaz.
gururdan vazgeçilir.
Hiçbiri kaybedilen gurur kadar açıtmaz.
hem geçmişim hemde geleceğim.