bugün

başkasına yazdığınız mesajı önce ona gönderin.
kayınvalidesinin cadı olacağını söyleme.
kıskançlık yapın, özgürlüğünü kısıtlayın, aptal olduğunuza inandırın, cinsel arzu uyandırmayan biri olun yeterlidir.
on yola ne gerek var, bunlar bankodur.
içlik giymek.*
kendiniz gibi davranın.

önce buna aşık olup, sonra bunun için ayrılacaksınız.
bencillik, yalan, ilgisizlik, ciddiyetsizlik, vurdum duymazlık. ben öyle soğudum.
doğal ve dürüst davranmak.
Tolstoy'un Anna Karennina ile Marcel Proust'un yedi ciltten oluşan Kayıp Zamanın izinde romanını okuması için baskı yapın.Soğuyorsa ayrılın gitsin.Zaten edebiyattan anlamıyormuş dersiniz.Yok okursa aynen devam. Bir sonraki adımda post-modern edebiyat okumalarına geçilir. Ondan da başarılı çıkarsa isterseniz evlenebilirsiniz.
1)2)3)4)5)6)7)8)9)10)karaktersiz olun..
1. Aldatmak. ( öYle klasik aldatmada değil ha, hem gözünle, hem sözünle, hem de gönlünle aldatmak)
2. Sık sık yalan söylemek.
3. Çok pinti olmak ve bunu her defasında belli etmek.
4. Cıvık cıvık konuşmak.
5. Buluşmalara gelmemek.
6. Kendine bakmamak, saçmasapan bir kılıkta gezmek.
7. Sürekli, bıkmadan, usanmadan mesaj atmak( wc'ye giderken bile haber etmek)
8. Her dediğine evet demek. Yorum yapmadan.
9. Onu sürekli küçük düşürmek.
10. hER Dakika onunla olmak, peşinden bir an bile ayrılmamak.

Not: Bunların tam tersini yapın.
öyle 10 yola 20 yola bilmem kaç prosedüre falan gerek yoktur. aldatın bakın sizden nasıl buzzzz gibi soğuyor.
biz daha sevgili bulamadık adamlar bulmuşda sogutmanın yollarını arıyorlar amk. diye isyan ettiren durumdur.
özel günleri unutun, kutlamayın.
Artık bişeylerin kaybedildiğini açık sözlülükle itiraf edemeyenlerin deneyeceği yollardır.
(bkz: burun karıştırmak)
10 defa aldatmaktır. şeytan olsan bu kadar nefret ettiremezsin.
1) yere tükürmek
2) yere tükürmek
3) yere tükürmek

10) yere tükürmek
önce bir ayrılın, sonra barışın, sonra bir vakit geçince tekrar ayrılın ama bu sefer birkaç hafta dönmeyin. sonra ayaklarına kapanın geri dönmek için. bak bu son adım çok önemli köpek gibi yalvarın. bakın bakalım o kız sizin yüzünüze bakıyor mu?
çatır çatııır ben senden soğudum aşk bitti deyin sonrada hadi bakalııııım diye tepki verin.
freon 12 gazı sıkmak.
olmadığı biri gibi davranıp sonra ne mal olduğu konusunda kendini yakalatanın diğer dokuza ihtiyacı yoktur.
kendinize konderser takıp sevgiliye evaporatör takarsanız yeterli olacaktır.
arkasindan isler cevirmek yalanlar soylemek aldatmak bunlarin en onemli yollaridir. oyle bi sogursun ki bida sesine bile tahammul edemezsin.
- onu soğuk bir odaya kapatın. "napıyon berke caaan, üşüyoroom" diyip sizden soğuyacaktır.
- üzerine soğuk su dökün. sinirlenecektir. sinirlenirken üşür merak etmeyin.
- cola verin içsin, harareti alır.

bu üçü işe yaramadıysa;

- söyleyin ona sizi soğuk odaya kapatsın.
- soğuk bir duş alın.
- colayı siz için.
kendinizden çok sevin soğursa korkar, korkmaz ise bir ömür sever.