bugün

1 yıl kadar önce beşiktaş'ta izine rastlanmış insan. uludağ sözlükte yazdığı da konuşuluyor.
sevgilisi hastaysa neden olmasın insanıdır.
en yüce duyguların insanıdır.
gömleğinin ucuyla şöylece bi siliverendir.
yarın bir gün yaşlanıldığında kim bilir ne hallere geleceğiz, o mu benim altımı temizleyecek ben mi onun altını temizleyeceğim diye düşünmeden, sadece onunla yaşamayı severek yaşayan sevgilidir.

yazar notu: keşke hayat bu tikicanlık kadar kolay olsaydı. soluyorsun, doğaya zarar verme.
Sadık ve karakterli bir sevgilidir. Çünkü her insanda olabilecek birşey olduğunu bilir ve günü geldiğinde kendisininde aynı muameleyi göreceğini bilir.
Geçenlerde sevgilimin rahatsızlığı nedeniyle yaptığım hadisedir.Hatta hasta olduğu bir gün ellerimle mandalina yedirtmişiliğim bile vardır.
(bkz: kazak koluyla sümük silmek)
(bkz: evlenilicek kızlar)
aynı özenin gösterilmesi gereken sevgililerdir. aynı özen için özele yazabilir olan yazar versiyonları da vardır.
insan sevdiğinin koltuk altını bile çekinmeden koklayabilen bir varlık olduğuna göre bahsi geçen hareketin yapılması da olasıdır ki yapmışlığım vardır. genelde denizde insanın başına gelir.
çok şevkatli ve sahiplenmesindeki son noktadır, bir bayan için onu yapacak erkek bulmak zordur. değer verir çünkü. * *
şaka tabi başka yapacak iyiliğin mi kalmadı bana burnumdaki sümüğüme kaldın.
sonra bir de gidip kızla yatıcak ya, nasıl yüz yüze bakıcak, bunun neresi romantikk....
tiksinilecek noktası anlaşılamayan başlık.
peçete kullandığında pek de garip karşılanmayacak olay.
gerçek seven ve onu her haliyle seven ve sevecek sevgilidir.
hem çok normal bi durum bu.
(bkz: sizin hiç sümüğünüz akmıyor mu)
sümükte insana dairdir, bokta püsürde! bütün vücutsal sıvılar ve katıların olduğu gibi. o senin sperimini içine alırken oluyorda sen onun sümüğünü temizleyince mi kötü oluyor. tutarlılık lüften!
tiksinilmesi daha da garipsenecek bir olay.
özel bir durum söz konusu olmadığında çok anlamsız olan bir vaka.
daha güzel ve anlamlısı için (bkz: öğrencisinin sümüğünü tiksinmeden silen öğretmen)* *
(bkz: iki ucu poklu değnek)
(bkz: sevgilisinin sümüğünü yalayan sevgili)
(bkz: bokunu da yemiş mi)
aldatılır bu.
(bkz: korkusuzca yaladım sevgilimin sümüğünü)
(bkz: çığır açacak davranışlar)
aşık bir sevgilidir. ya da midesizdir.