bugün

entry'ler (80)

radak emikis

(#9614428) ile uludağsözlük mezuniyet törenine katılmaya hak kazanmıştır.

fb ye aziz yıldırım sonrası alternatif başkanlar

Fenerbahçeye daha çok yararı olacak kişidir.

(bkz: haldun üstünel)

sevgilisinin sümüğünü tiksinmeden silen sevgili

Sadık ve karakterli bir sevgilidir. Çünkü her insanda olabilecek birşey olduğunu bilir ve günü geldiğinde kendisininde aynı muameleyi göreceğini bilir.

arızaadam

Enteresan videoları ve modifiye kaşlarıyla ün yapmış youtube kahramanı.

http://www.youtube.com/user/arizaadam

one is light one is dark

ingilizce kullanıcı adına sahip yazar. ingiliz mandası istiyor kanımca. Bırakınız efenim sözlükte ifade etsin kendini.

one is light one is dark

Gün içinde 100 adete yakın islamcı başlık açan yazar. Sanal cihad ilan etmiştir. Ancak müslümanlara karşı yapması çok tuhaftır. Bunun için kendisini yabancı forumlara yönlendiriyoruz.

evin içinde geze geze diş fırçalayan kız

Ağzı döl dolu kızdan daha iticidir.

şapka takmayanı asan zihniyet

Anti laikçi ama kullanıcı adı ingilizce olan ingiliz mandasını savunanların ne dediği bizi hiç ırgalamamalı. Lütfen kullanıcı adımızı siyasi görüşümüze uygun seçelim. Yoksa madara oluyorsunuz.

(bkz: aşırı dindarım ama ilericiyim)

nefes alsın yeter diye kız aramak

Artık kız arkadaş bulamamanın verdiği üzüntüyle söylenen söz. Kritik durumdaki erkekler tarafından kullanılır.

kız arkadaşın yok mu sorusuna alternatif cevaplar

+kız arkadaşın yok mu?
+Facebookta ilişki durumuma bak.

azrail

Henüz tanışma fırsatı bulamadığım melek. Ama Allaha yakın bana uzak olsun.

mcdonaldstan çıkmayan kız

Emperyalist sever kızdır. Ayrıca zengindir. Ortam insanıdır. Konuşmaları yarı Türkçe,yarı ingilizcedir. Ayrıca kiloludur.

akşam ezanından sonra dışarı çıkan kız yolludur

Akşam ezanından sonra dışarı çıkan kız yolcudur demektir.

tavuk döner yiyen kızlar kolay kızlardır

Yarrak yiyen kızdan daha gururludur kanımca. Ayrıca yedikleriyle insan değerlendirmek faşizm bile değildir. idiotik eylemdir.

(bkz: mcdonaldstan çıkmayan kız)
(bkz: seni görünce hitlerin bıyığı düştü)

tuvalette susuz kalmak

Suyun gelmesini beklerken ayakların uyuşması demektir. Ayrıca bu olay devlet dairesinde olursa elinizi yıkayamamak demektir. Ayrıca gelen geçenle tokalaşma sonucu küfür yiyebilirsiniz.

bir yılı opsiyonlu üç yıllık evlenme teklifi

Sözleşme bittikten sonra başka bir erkeğin transfer teklifine evet demesi muhtemeldir.

jesua

Irkçılığın alasını yapan sözlük palyançosu. Hiç uğraşma hiçbir ırk seni zaten sevmiyor diyeceğim yazar.

ilişkiden önce müzik çalmak

Son moda fantezi türüdür. Özellikle şampiyonlar ligi maçı öncesi çalınan marş oldukça popülerdir. Çift marş okunurken battaniyenin uçlarından tutarak sallar.

ülkesinin kızlarını aşağılayarak küçülen erkekler

Bana laf vurulan başlık.

(bkz: boşnak kızlarının güzelliği)

boşnak kızlarının güzelliği

Son yıllarda Pendik ilçesinde güzelliklerini farkettiğim kitle. Abi farklı bu kızlar. Bizim Türk kızlardan daha zarifler. Ne yerler ne içerler bilmiyorum ama haklarını veriyorum.