bugün

aradaki onca yaş farkını ve mini eteğin de bayanı az biraz genç gösterdiğini hesaba katarsak, aradaki yaş farkının mümkün olduğunca az görünmesini isteyen yağmur atacan biraderimizin ortaya attığı haklı öneri. *
(bkz: braun silk epil reklamındaki gavat bey)
tÜRK iSE akli dengesi yerinde olmayan erkektir.
ayni ev icinde basbasa bir ortamdaysa etegi yoketmesi bile normal karsilanabilecek eylemdir.
godos *
büyük olasılıkla türk değildir. veya türklük genlerinden birkaçı mutasyona uğramıştır. oldukça geniştir ayrıca.
kisisel zevkdir. ancak bunu "modernlik" olarak aciklamak salakliktir. insan kicini basini gosterince modern olmaz. yagmur kardesimizin demek istedigi asil sudur "pinar, senin o sut gibi uzun bacaklarin beni deli ediyor, sen hep mini etek giy, ben butun gun disarda seyredeyim, sonra eve gelince ustune atlarim".
(bkz: post modern pezevenk)
(bkz: post modern pezevenk evlada acik mektup)
gavattır efenim.kendisini yılbaşında o etekle taksime davet ediyorum.
söz konusu kişi yağmur atacan, sevgilisi de pınar altuğ olunca normal karşılanması gereken erkektir. zira sevgilisi kamuya mal olmuş bir şahsiyettir. e doğal olarak uzuvlarının da kamuya sergilenmesi gerekir. harikadır. şappi şappidir.
erkek olduğu şüpheli kişilik. Erkek adam öyle şey önermez, kodumu oturtur allama.
kızı sevgili olduklarına inandırmış erkektir. lakin erkeğin kız üzerinde başka emelleri vardır.
(bkz: deyyus)**
kendisi tecavüz etmeyip halka sunma faaliyetine yakın bir durum ya da amme hizmeti yapmak isteyen evrensel literatürde budala yöreseldeyse (bkz: gebeş) olarak tanımlanan geniş tip.
kendisinede aynı etekten alıp giymesini önerdiğimiz erkek tipidir.
(bkz: post modern pezevenk)