bugün

sağlam karakterli adamdır.
''boşuna uğraşmaya gerek yok, zaten var.. şimdi kafayı hiç yormayayım, yoksa yorsam mı yok ya gereği yok'' diye son kararı verirken, karardan önce epey bi bakmış ama sonuç olarak bakmamakta karar kılmış erkektir. kararlı erkektir. kararlar uçuştu baya nokta.
olması gerektiği gibi davranan fakat soyları tükenmekte olan erkek modelidir.
böyleleri her zaman vardır ama nedense varlıkları ile yoklukları birdir.
kızların her zaman "nerde?" diyerek aradığı kişidir.
kesinlikle karakterleri sağlam olan kişilerdir.

(bkz: adam gibi adam)
nedense bu huy, iyi bir şey gibi gösteriliyor. sanırsam kızların, erkeklerini elden kaçırmamaları için düzenledikleri komplo bu..
sayıları az olan, ender şahsiyetlerdir.kız kısmı da kıskanılasıdır çünkü öyle erkek neslini bulmak çok zordur,aferindir,sayıları artması istenilendir.
Not found
godoştur.
erkekliğin yüz karasıdır. halbuse her kız evli de olsa başka erkeğe bakarken, sevgilisine nasıl olur da güvenir anlamıyorum, kızlar da bakıyor arkadaş. salak mısın ne boksun sen ya!..
(bkz: sevgilimiz var diye sikimizi cebimize mi koyacağız)
herşeyden önce kendine ve verdiği söze saygısı olan erkek tipidir, bende böyleyim ama sonuçta öküzlük bir yerde aldatılan hep biz oluyoruz ve ökzülüğünden aldatıldığını anlamıyorsun bile, ne yapalım kendimi bozmadan kısmet beklicem inadıma seven böyle sevsin.
gerçekten aşık bir erkek için normal olan bir durum.
baştacıdır, sevdikçe sevilesidir. böylesini alıp oturtacaksın dünyanın merkezine, bakacaksın gözlerinin içine, etrafında döneceksin, mutluluğu hak eder.
Bir de sevgilisi yanındayken başka kıza bakıp dürterek sevgilisine gösteren tipleri mevcuttur.
kızlara göre kendi sevgilileri öyledir. a be köylü kızı, e be köylü kızı senin yanında bakacak hali yok tabi adamın. mühim olan yanında sen yokken ne yaptığı.

dört yapraklı yoncadan daha nadir bulunur.

bu yaşıma kadar bu tarzda tek bir erkekle tanıştım.
böyle bir erkek dünyada kesinlikle olmayan erkektir.
bakmayan değil, bakamayan erkektir; zira sevgilisi tarafından kafasına poşet geçirilmiştir.
Adamdır.
doğrusunu yapan kişidir.
aferindir ona.
(bkz: aa bu ben değilim lan)
(bkz: söylemesi ayıp buralarda beni tanırlar)
Sevgilisi var diye başka kıza bakmayan erkek olarak nitelenen bi erkek varsa korkulması ama bir o kadarda saygı duyulması gereken erkektir. nitekim bu arkadaş "başka kıza bakmayan" değil "kesinlikle baktığını belli etmeyen" erkektir.
böyle birşey yoktur külliyen yalandır. insan denen varlık çok eşlidir. kabul edin artık lan.
Kıskanılmayacak olan ve bir süre sonra kızda 'nasıl olsa elde var 1' mantığını oluşturacak olan erkektir.
diyetteyiz diye menüye bakmakta mı yasak? dediğim durumdur. * *
Sevgilisi tarafından şiddete maruz kalan ve etrafında dolanan karşı cinsten alakasız duran erkekten birisidir.