bugün

bence buraya atsınlar fotoğraflarını ki sonra sevgilisi olanlara yürümesin millet, evet.
Benden uzak dursunlar mümkünse. Kadın kız demek sorun demek.
Sevgilisi olmasa bile buraya sevgili bulmak için foto atacak kadar salak birini tanımıyorum.

Hayal kurmayın, yallah.
Sevgili bulunca sözlüğü bırakıyorlar.
Buraya sevgili bulmaya geliyorlar çünkü.
Arkadaşlar hayallerinize kimse kilit vuramaz.
Lütfen hayal etmeye devam edin..

O hayal kurulacak..
(bkz: Menuet)
Fotoğraf attı çok güzel.
Ya baylar bir seneden fazladır yazmıyordum sözlükte ama değişen hiçbir şey olmamış. Çıkın dışarıda biraz hava alın, insan içine karışın daha kolay sevgili edinirsiniz. Yıllardır aynı erkekler aynı 7-8 kızdan oluşan topluluğa yürüyüp farklı sonuç almayı bekliyor. Akraba gibi oldunuz artık onca yıldan sonra. Sözlükten biriyle Evlenip çocuk sahibi olsanız engelli doğma ihtimali çok yüksek akraba evliliği yüzünden. Lütfen artık kendinize çeki düzen verin. Taşak geçiyorlar sizinle aleni şekilde.
(bkz: the merich)
Eko da atmıştı. Hem de türbanlı, fantezisi olanlar için ideal bir aday eheheh.
Cevap bekliyorum.
Gelmeyecek olan cevaptır. Keşke gelse de eğlensek tabi.
napıcaksınız 30 unuzda evlenmemiş olursanız evlenecek misiniz?
En iyisini yapan kızdır. Şimdi kim uğraşacak git tanış, aşk uyumluluğunu keşfet, kafa dengin mi bekle, ayrılma sıkıntısı varsa hüzünlen kayışı kır. Aferin böyle devam kızlar.
45 yaşında sevgilin değil eşin olur çünkü. büyük ihitmal sözlükte tüm kadınların ortalaması budur.
ahshshs sırf yorumları okumaya geldim komedisiniz. neden sevgili yapalım ki? ağrımayan başımızı neden ağrıtalım? zaten nerde okb erkek varsa o buluyor durduk yere başımıza iş mi alalım şimdi?
ahshshs sırf yorumları okumaya geldim komedisiniz. neden sevgili yapalım ki? ağrımayan başımızı neden ağrıtalım? zaten nerde okb erkek varsa o buluyor durduk yere başımıza iş mi alalım şimdi?
Sevgilisi olsun istemiyordur, kendi hayatıdır, size nedir?