bugün

40 santim kolu olan sevgilim olacağına olmasın daha iyi.

ne yapayım evde dişi ramboyu amk.
Sevgilimden ayrıldım. Mutsuzum. Ama onlayken de mutsuzdum değişen bişey yok yani.
Ama benle alakalı değil ankara patlamasından beri bu haldeyim ülkenin durumundan yani. norveçte yaşasam mutsuz olmazdım bence.
Çiğ köfteci ya da dönercidir. Başka turlu sevgilisiz nasıl mutlu olacak mk.
gayet normaldir. mutlu olmak için bir sevgili şart değildir. fakat gerçekten kaliteli vakitler paylaştığınız biriyle olmanın mutluluğu çok farklıdır. çünkü kendi kendinize muhabbet edemez, oyun oynayamaz, film seyredemez, sevişemez ve sarılıp uyuyamazsınız. anlaşabildiğiniz ve geçmişte yaşadığınız kötü tecrübeleri unutturabilen biriyle vakit geçirmek paha biçilmezdir.
sevgilisi olunca mutsuz olacak insandır.
Kendine yetmeyi bilen insandır.

ille de yusuf atılgan'ın aylak adamı olmak zorunda değiliz.

Haa, olsak fena mı olur?
Olmaz tabii...
Şu birkaç haftadır sıkıntı yoktu. entryleri okudum bi efkar bi daralma bastırdı. yak yak yak.
mutlu oldugunu zanneden asosyal bir loserdir.

beni ben oldugum icin sevicek birini bulamadim daha ehi ehi gibi sikimsonik ifadelerle ezikliklerini ortmeye calisirlar.

param yok fakirim demiyor da haspam.
sevgilisiz de mutlu olabileceğini kanıtlayan insandır .
Mutluluk aşk ile eş değer mi ?
Mutluluk sevgilinin olmasına mı bağlı acaba?Kardeşimin bir abi deyişi,Annemin oğlum nasılsın demesi, arkadaşlarımın hasta olunca annem gibi bakmaları ve bir ton olay insanın mutlu olmasına yeter de artar bile.Sevgili bence mutluluktan çok hüzün getiriyor.
Ben ben ben . Mutluyum da . Gereksiz bi mutluluk var .
Benimdir.Çok mutluyum ,aşırı mutluyum.Yani öyle böyle değil.Bir mutluyum bir mutluyum sorma(!).
aşkı sevgi ile karıştırmayan insandır. bir köpeğe su verirken bile mutlu olabilen bir martıya simit atarken mutlu olabilen canı yenilesi insan tipidir. her şey aşk değildir bu hayatta veya her şey aşk için atılan faça ciğere çekilen onca sigara dumanı, değildir.
Of benim diyeceğim yok diye öyle söylüyor denecek. Valla mutluyum dostlar.
sevgilim yok mutlu da değilim.
Kendisini kısıtlayan birisi olmadan hayatın tadını çıkartan insandır.
gayette mutlu olabilecek bir insandır. ama burada sevgililikten kastın ne olduğunu önce bi sorgulamak lazım. mesele okulun en popüler kızıyla çıkıp havalı olmaksa pek bişey değişeceğini zannetmiyorum. ama seni anlayan, dinleyen derdine ortak olan, seni seven ve sevildiğini bilen birisi mutluluğa mutluluk katar.
Kafam rahat oh.
mutluluk tek bir unsura bağlı değil kendinizi şartlandırmayın lütfen.
Fuckbuddy'leri varsa gayet de mümkündür. Millet asosyal bile demiş ya la. Olum siz sosyalliği çok yanlış anlamışsınız gidin bi doktora falan görünün lan. Aloooo.
Gittikce zorlasan hayatimda yeri olmayacak bir şahıs gibi.. Vakit yok..
Mutluluk sadece sevgilinin kollarinda degil. Belki bir an kocaman bir cikolata mutlu edecek seni belki de annenin sana sıcak gulumsemesi. Mutlu olmak icin sebep aramayin gülün. Ha baktin seni sevecek kimse yok sen kendini sev ve mutlu ol.
osbir çekmek varken sevgili yapan maldır.
bence var ama bize yok diyor.