bugün

Hayır değildir.
Henüz değildir.
orospuluk kötü bir şey değildir.
Sonra neden ana bacı katıyorsunuz diyorlar.
orospuluk beyindedir hiçbir davranış durum vaziyet insanı orospu yapmaz.
Babanla annen sevgiliyken annen de...
Tanrım devam edemeyeceğim.
Sevgilisiyle yatmışsa evet orospudur.
Orospu nedir kime denir konusunu netleştirmek gerekiyor . Bana göre maddi veya manevi bir çıkar uğruna ya da iktidar kurmak ve iktidarını güçlendirmek için kendi cinselliğini bir pazarlık unsuru olarak ortaya koyan kişilere orospu denir.

Bu bağlamda sevgilisi ile onu sevdiği için ona aşık olduğu için değil de bir çıkar ya da iktidar uğruna sevişen kişi hatta sevişmese bile birlikte olan kişi benim nezdimde orospudur.
Veriyorsa evet , vermiyorsa hayır .
muta nikahı var mı yok mu?
Orospu Farsçada kolay ayartılan demektir. Dolayısıyla Eğer çok kolay kanıyorsa evettir.
orospunun sevgilisi olmaz. dolayısıyla değildir.
Kalabalık yerde sözlük açmaya utandıran başlık sıçmıklarından biri.
Cevabı soruda gizli.

Sen sevgiline ne gözle bakıyorsun?
Sevgili olmadığı biriyle çıkar evliliği yapan satılık (sözde iffetlinin) yanında sütten çıkmış ak kaşıktır.
Sahi nikahtan birkaç saat sonra tanımadığı etmediği bir adamın koynuna giren, onun ekmeğini yiyen kadın nasıl orospu sayılmıyor biri bana anlatsın.
değildir. evlenmeden önce sevgili olunur sonra evlenilir bunun gibi gerizekalı bir soruyu nasıl sorarsınız? benim sevgilim var ? sen hayırdır başkan?
her oruspunun sevgilisi var mıdır diye cevaplarım.
Sevgilisi var diye kız orospu olsaydı, dünyada namuslu kız kalmazdı.
Namus evlenmek ise sen tanımadığın biriyle mi evlenirsin? Hayır. Öncesinde bir tanıma süreci olacak değil mi? Hep Orospular mı evleniyor o zaman?
değildir. orospu olmak o kadar kolay değildir. çocuğu çabuk doğar biz uğraşırız ama o işler böyle olmuyor.
Sevgilisiyle para karşılığı birlikte oluyorsa, cevap evet olur.
Tamamen görmek istedigini, gördügünü sanip kendini avutan model. Bir gercek varki, insan ne oldugunu degil de ne görmek istedigini görmeyi tercih eder.
Çoğu sevgilisi olan kız bu sevgilisi ile evleniyor sen nediyosun.
velev ki orospu sanane kardeşim siktir et takılma böyle şeylere muhtemelen görücü usulü evlenmenin mahsulüsün ya da inşallah öylesindir çünkü durduk yere annenle aranı açma yazıktır..
Sevgilisi olmayan erkeğin halinden anlamayan kız kadar değildir.