bugün

allah öyle bi keder göstermesin. düşüncesi bile intihar sebebi.
Benim?sevgilim?tecavüz?sevgilim?erkek?ama?yani?lan of düşünmek bile istemiyorum.
Gözüm döner, neler yapabileceğimi düşünemiyorum bile, yazmıyım en iyisi
arkadaşlar vallahi sizleri anlamıyorum, nereden buluyorsunuz böyle garip garip başlıkları.ya da neden oturup da sevgilim tecavüze uğrasa ne yaparım diye kafa yoruyorsunuz.

neyse o kadar geldik bari biz de yazalım.eğer sevgilimle evlenme niyetindeysem evlenirim, tecavüzü cartı curtu umrumda olmaz.
tabii sen kadınsın senin tuzun kuru, kim erkeğe tecavüz eder diyenleriniz içinse şunu derim.
tecavüz kadının kendi isteği ile olan bir şey değil bildiğiniz üzere.o sebeple kadını seviyorsanız asla bırakmayın.
(Kesin biri yazmıştır ama ben göremedim yinede yazıcam)

Başlık açarım.
üzülürüm sevgilimi murdar etti diye.

ama sonuçta hayat devam ediyor.
Aptal saptal yorum yapıp erkeğim diyen gezenlerin yerine ben utandım! Adam gibi adam yorumlarla bir kerede ben gururlandım. Rabbim hiÇ bir kadının başına vermesin..
Allahım inşallah kimseye yaşatmaz bu hadiseleri.
Ülkemizde tecavüz un caydirici bir cezası olmazsa çoğu genç kizimizin başına gelmesi ihtimal olaydir.
tecavüz e idam sarttir.
ilk önce allah öyle bir olayı başımıza inşallah getirmez, getirmemesi için sevgilim geç saatlerde dışarı da herhangi bir işi bulunursa yanında olurum evine bırakırım. velhasıl kelam gerçekleşti diyelim. çeker o namertliği yapan adamı vururum. paşa paşa da gider yatarım.
Gelir buraya başlık açardım.

Peşin not, evet çalıntıdır.
parayla travesti kiralar tecavüzcüye yönlendirirdim.
suan okudugum kitabin konusu tam bunun uzerine.
kitabin ismi sevgilim(lieveling)
yazari kim van kooten.
sevgilisi tecavuze ugrayan bir erkegin verdigi muthis mucadele, ilgi, guven, sabir ve ask'i konu eden bir hikaye.
"hemen birakirim" diyen okuzler okusun az adamlik ogrensinler.
Bu sıkıntılı bir durum Allah kimsenin başına vermesin yapanların da Allah bin türlü belasını versin aklıma Özgecan geldi Allah'im sabırlarını versin.
destek olmaya çalşırım. heralde bir kadının hayatında yaşayabileceği en kötü olaylardan 2.sidir bu. 1. yi çocuk düşürmek olarak tahmin ediyorum. çok zor durumlar.
''Trabzonluyum!,sevgilimi sahiplenirim üstüne titrerim,haaa ama o o..... ç....... elimden CIA alamaz gider kafasına sıkarım.Sevgilimede kıyar nikahı karım yaparım.O kendini vermedi kimseye bana saklıyordu kendini ama çaldılar bende bana ait olanı geri aldım ve cezasını kendim verdim.Girer kaç sene olsa yatarım ama bilirim ki eğer beni sevdiğine tartışmasız inanıyo olsam bunu yaparım.Ha ne diyorduk girer yatar çıkar sonra da onu kaldığım yerdensultanlar gibi yaşatmaya devam ederim'' diye cevap vereceğim.Hiç yaşanmamasını temenni ettiğim versus.
Sonuna kadar yanında olurum daha özenli ve dikkatli davranırım.
Böyle bir başlık açarak bu tarz bir alçaklığın bir yazarın başından geçmiş olabileceğini ve tekrar o travmayı yaşatacağınızı düşünmediniz mi? Böylesine hassas konuların yerimidir ulusözlük?
onun yanında olurdum ona destek çıkarım. başka ne yapılırki bu durumda.
tecavüz edeni ve kızı öldürürüm
şeklinde cevap vereceğim şahane ötesi soru.
Sonra da girer paşa paşa yatarım hapishanede.
Her dincinin yaptığı gibi kafasını keserim.
Evlenirim.
yaşadığı travmayı atlatmasına yardımcı olurdum.
Tecavüz edene tecavüz ederim. Kızı da korumam altına alırım sahiplenirim hayattan kopartacağıma her şeyi olurum.
Kızı grey'in kırmızı acı odasını sokar aç susuz bırakır sikerek öldürürdüm. Orospu.
intikamını alır kadını yalnız bırakmam. Böyle bi dönemde yalnız bırakacak kişi erkeği olursa kadın bir daha kimseye güvenmez. Bu insanlık görevidir.