bugün

" al şu kartopunu bana at. "
Saat 4'te buluşmak için randevulaştığınız bir günde sizi ağaç eder ve arayıp sorduğunuzda " oyun oynuyordum, unutmuşum seni." der. Asla unutamadım bunu. Çok acıttı canımı.
birşeyler tam yoluna girecekken bakıyorum sen yine yoksun. bu yüzden gözüm kapalı yaşıyorum ben. bana ne olduğu umrumda değil artık.
bana bir şans daha ver.
"seni seviyorum ama tam olarak aşık değilim sana." hafızamdan gitmez ama ayrılıp tekrar barıştığımızda aşktan söz edip durması bana bu sözü unutturuyor gibi.
+ sevgilim akşam buluşalım mı?

- ııı adın neydi?

+ börkejan mk.
biten bir aşk için söylenecek söz şu olmali ;
- güzeldi yine de.
ben seni annem gibi sevdim kulvarlarınız farklı olsa da.
allah belanı versin.
ruhuma hitap eden tek erkek sensin artık kaçıncı isem orası unutulmazdır.
"ilerde ayrı dünyalarda olsak bile, aklım ve kalbim hep seninle olacak." (bkz: en sık söylenilen yalanlar)
"sen benim en derin yalnızlığımsın" demişti.çok etkilendim;ama unuturum diye düşünüyorum, 2-3 aya geçer.
seninle bir ömür bir gün gibi geçecek. maçın 5.dakikasında sahayı terk etti o ayrı.
ohh galip from nobel!
niye önceden sen yoktun? niye bu kadar geç kaldın?
cansın sen.
- keşke komşunun oğlu olsaydın.
+bak kilo alırsan seni bırakırım!
-seni seviyorum aşkım.
çekip giderken yanımdan, her sorduğum soruya "bilmiyorum" diye cevap veriyordu. aslında her "bilmiyorum"un anlamı aynıydı ama bende bıraktığı etki herbirinde farklıydı. sorduklarımın cevabını zamanı gelince öğrenebilecekmiyim ben de bunu bilmiyorum.
'gözünde, ne kadar iğrencim, hala.'
Seni tanıdığım güne lanet olsun senden nefret ediyorum !
"Kimse benim kadar cekmez bu kaprislerini!" bilmedigi en az kapris yaptigim kendisiydi. "sen sadece kendin istedigin icin yapiyorsu, benim ne dusundugum onemli degil! Gitme diyorum gidiyosun, giyme diyorum giyosun. Simdi de dediklerini yapmami bekleme benden." bu son darbeydi. Burdaki bilmedigi sey dedigi icin yapmadigimdi. Her sey bir yana iyi ki sevmisim.
kimse benim gibi seni çekmez.
"Hayatıma değer katan tek varlıksın"
mutluluğum.