bugün

görsel
şu sevgililer günü tribleriini anlamiyorum
1.tip; sevgilisi olmayip evindeki kediyi kopegi çiçeği cekip bize hergun sevgililer gunu diyen ama icten ice yine yalniz girdik sevgililer gunune yıkıkligi yasiyan ama bunu bu sekilde yansitmama çabasında olan tipler.
2.tip ;daha kotu bir tipleme bu , sevgilisiin aldigi hediyeyi cicegi yedigi yemegi ne bulduysa paylaşa paylasa sevgilisini öve ove bitiremeyen tipler..
hepiniz boşsunuz.
Tüketim çılgınlığına yeni bir gün eklenmesidir iyi kötü satışlar oldu herkes mutlu yapmacık mutluluklardan biridir sevgi aşk gibi değerlerin maddiyata döküldüğünün resmidir ...
benim için bir manası olmayan gün sevemedim gitti kimseyi.
kapitalist düzenin zırvası bir gün.
Pazarlamaya fena malzeme olan gün.

Herşeye alıştık da 3 al 2 öde nedir Allah aşkına? Yani 3 sevgiliye 2 sevgili masrafı mi?* Çünkü erkekler sevgilisine 1 pırlantayı zor alıyor 3 pırlanta almaz.
görsel
Azılı bir kapitalist olmama rağmen keriz silkme günü olarak gördüğüm gün.

Tabii siz alın verin. Piyasa canlansın.
Benim için pek bir anlamı olmayan gün. Diğer sıradan günler gibi akıp gider ömrümden.
Sevgilim var ama bu sene kutlamayacağız , ben ona istediği bir oyun klavyesi ve mouse aldım, oda be zamandır istediğim bir alışveriş sepeti vardı 1-2 mağazadan onları aldı yetti işte, uzun ilişkide artık kutlayamıyoruz mumdur bilmem nedir. ikimiz de mutluyuz o yeni klavyesiyle oyun oynarken ben de canım giysilerim ve takılarımla defile yapıp geziniyorum etrafta.
25 senedir doğru düzgün bir ilişki kuramadigimi yüzüme vuran gündür. Sadece birinde ilişkim vardı onda da ayrılmak üzereydik. Çok anlamlı bir gün olmasa da ben biraz kendim adına uzun süreli ilişkilere imrenerek bakıyorum bu tarz günlerde.

Edit: Eksi puanlayanlar derdiniz ne düşene bir de siz mi vuruyosunuz
kaşarların 2 çiçek karşılığında eve atılıp kucakta zıplatılacağı gündür.
vakti gelmiş gündür. sokağa çıkma yasağı var biirrrrr. istanbulda lapa lapa kar yağıyor ikiiiiii. hava eksi bilmem kaç derece üççççççç. dolayısı ile öyle buluşup vay efendim öbüşelim koklaşalım birbirimize hediyeler verelim sarmaş dolaş nispet yapalım falan yok bu sene. vallaha bak görürsem polise jandarmaya ve filyasyon ekiplerine haber veririm 3000 liradan 6000 lira ceza yersiniz. oturun oturduğunuz yerde..

(bkz: yalnız öfkeli ve kıskançlar kulübü) *
sosyal mesafeyi koruyup maskelerinizle öbüşün.
yüreğinizden sevgi, dalağınızda antikorunuz eksik olmasın . teflon amca öptü gözlerinizden.
Ekonomik kaygılar, ahlaki yozlaştırma ile dayatılan her şeyi kabul edeceksiniz diye bir kaide yok.

Bu konuda da çizgimiz nettir.
Elbet sevdiğimiz olacak, sevgilimiz.. bağnaz bir yobaz olun demiyoruz.
ama hazır kalıp dayatılan kişilikleri olduğu gibi kabullenmeyin.
Manitalar gününüz kutlu olsun bu günün tadını cikarin doya doya.
bu sevgililer günü nefret ettiğim bir gündür. sevgilim şu yaşıma(23) kadar hiç olmadı bu günden de hiç haz etmedim zaten. olsa da haz etmem. insanın sevgilisi olmasa kendini yalnız hissettirir, olursa para kaybettirir. uzak durulması gerekilen bir gündür.
Böyle günlere niye bu kadar takıklar anlamıyorum ha.
arkadaşlar kendime cüzdan alcam kartvizitli.
indirimler geldi.

güzel bir şey görürseniz lütfen link atın.

ya da güzel kızlar alıp adresime yollayabilirler.
vasfı olmayan, bomboş olan şubatın 14. günü.
her sene boş geçtiğim gün. hiç dolu olamadım.
Sevgililer gününde sevgililerim bana hediyelerimi getirmiş canlarım ya.
görsel
sahtekarlar günüdür.
sevgilim olmadığım için beni ilgilendirmiyor günü. olsa da hediye almam.