bugün

gerçekten tecrübe ettiğim olaydır. onu veren de i....dir.
(bkz: yersiz eksileyen oç)
hakikatten durum böyle bak. "çok eksi alıyorum" gibisinden biri bir şey yazsa ben de dahil herkes eksiye basar. seri eksi oy veren ibne başlığında "şu an iş başında olan ibne" yazana direk eksi oyu yapıştırırım. bilmiyorum neden, ama bir çok kişi de benim gibi eksiyi yapıştırır. psikolojik bir nedeni vardır heralde. irdelenmesi gereken bir davranış biçimi bence.
atılan toplara karşı misilleme yapmış yazardır.
homofobiktir.
(bkz: seri eksi oy veren ibneye seri eksi veren hetero)
terbiyesizdir.
seri artı oy terapisi ile eşitliğin sağlanacağı bir sorunsaldır. böylelikle ibnelik berabere biter.
Düşene bi de ben vurayım psikolojisi olsa gerek.
Etit: Başlık sahibi haklı olarak kaçtı.* Sanki kapının arkasında bekliyosunuz elinizde eksilerle amk. Beni eksileyin ben de kaçıciiiim.
kesin ve net olarak kanıtlanmış bir eylemdir. *
(bkz: seri eksi oy veren ibne eksi de yakalandı)
alınmıştır, gücenmiştir.
yalnızca pasiftir.
sözlük ne kadar da güzel söyledin öyle ibne diye . adı üzerinde ibnedir.
ibneliğin suyunu çıkarmış olan yazar.****...
benim peşimde de var bunlardan bir adet ama ibne olup olmadığı tartışılır. *
mevcuttur anlaşılan. burada yazdığımı seri biçimde eksileyen arkadaşı sıfatı hak etmek için uğraş verdiğinden takdir ediyorum.
bazı mesajlarıma sürekli ne yazdığıma bakmadan seri eksi oy veren heteroseksist, türkçü, islamcı arkadaşlara bu adı mı vermem gerekiyor, diye düşünmeme neden olan ifade.
kadınım ve ne yazık ki heteroseksüelim. ama kemalist değilim (şükür). türkçü, hiç (çok şükür). ve ucuz yollu din propagandası yapabilecek biri hiç değilim.
bunlardan bir tanesinin benim peşimde olduğunu düşünüyorum, trol almayın ulan şu sözlüğe!
her seri oy veren ibne baslığı açıldıgında kosun komşular beni yazıyolar diye feryada düşen, sözlükte olmadıgı vakitlerde, sözlükte bu muhabbet dönerken kulagı çınlayan ibnedir. sıfatını haketmek için durmadan seri eksi verir.
du bakalim gerçek mi?
deneme.
seri eksi oy veren ibne aslında ibne değildir.

harbi lan iki tane eksiyi yapışıtırverdi şeker insan. 5 tane daha eksi vermezsen annenin selamını söylicem sana.
(#9608770)
(#9610624)
burada bahsettiğim ipnedir.
seri eksi oy veren ibnedir.
(bkz: meğer ne ibneymişim)
adam olun lan demek istemektedir.
seri eksi oy veren ibneye seri eksi oy veren ibne muhtemelen size artı verir. dolayısıyla seri eksi oy veren ibneye seri eksi oy veren ibne, seri artı oy veren melektir.