bugün

doğa aşığı bir adam. dağ evi belgeselleri tavsiyemdir.
ideal erkek.biscolata erkeklerine taş çıkartır.
bi carlos değil tabi.
biscolota erkeklerini ezer.

ulan adam doğa ile her şekilde savaşıyor sokturmayın biscolata erkeklerine amk kezbanlar.
ntv deki programından 1 yıl sonra bugün itibariyle trthaber kanalında doğadaki insan adlı programa başlayan doğa tutkunu.
hayranlıkla izlediğim belgeselci sporcu dağcı. insanoğlu uzay'a çıkıp yeni yerler keşfetmek istiyor. oysaki doğada keşfedilecek o kadar şey var ki.. demiştir az önce trt'de yayınlanan doğadaki insan adlı yapımda.
çok ozlemişik kendisini çok. trt haber kanalinda salı gunleri saat 21.05 ten sonra izleyebilecegiz artik serdar abimizi.

bugun gunlerden serdar kılıç.
o'ndaki doğa sevgisi her insanda olsaydı dünya daha yaşanabilir olurdu. *
özletmiştir kendisini.
bu akşam beyaz show'a katılacak olan doğa adamı. kendisinin programını yıllarca takip ederim, ancak kendisini hiç canlı canlı izleme fırsatım olmamıştı. beyaz show'un başlamasını yıllar sonra ilk kez bu kadar çok iple çekiyorum.
An itibariyle beyaz show'da.
''doğaya ağaç değil çocuk dikin'' diyerek ailelere inceden mesaj vermiştir. çocuklarımızı doğaya yeniden adapte etmenin vaktinin geldiğini bizlere hatırlatmıştır.
doğadaki insan programı ile trt haber de devam eden über adam. aynı zamanda platonik kankamdır. doğa sever ve içimizdeki doğayı dışarı çıkaran adam. ciddi ciddi onunla dağlarda gezerim.
programlarını soluksuz izlediğim, duruşuna, konuşmasına, yeteneklerine, doğada kala bilme kabiliyetine hayran olduğum yegane isim.
geçen sene beni kampa davet eden iyi niyetli doğa sever bir insan, çoğu şeyine kopya diyorlar ama 2. bir serdar kılıç'ın olmaması türkiyede şaşırtıcı kopya çekiyor denildiği kişilerle aynı yaştadır hemen hemen ve o kişilerde nerden kopya çektiğini bilenler bilir.
bir bear grylls değil tabi. ama ey herif.
bize yabani gül dikeninden balık iğnesi yapmayı öğreten adamdır.

oldu ya imkansızlıklar dahilinde doğada balık yakalamanız gerekiyor bu mübarek adam herşeyi anlatmış.

yalnız programlarının bir bölümünde nesli tükenmekte olan bir yılanı yemiştir ki

ona da iş kazası diyip geçelim.
Harika bir insan, muthis doga bilimci.

turkiye de esine az rastlanir cinsten bir insan. En buyuk hayalim kendisi ile yaban hayatta bir hafta gecirmek, muthis deneyim katar insana gercekten.
türk rambodur.
ayrıca belindeki av bıçağına hayran oldum, çok pahalı meret ama olsun edinmek lazım. *
her daim spor adamı olan bir harika insan, kendisi ile antalya bim de tanışma imkanı buldum çok kibardı.
kendisini ornek aldigim mukemmel kisiliktir... fakat orneklerini uygulamak icin bir turlu dogayla bas basa kalamadim
9 şubat 2014 pınar karşıyaka anadolu efes maçını arkadaşla beklerken ankara arena önünde karşılaştığımız abimiz.
ayak üstü sohbet ettik fotoğraf çektirdik.
zaten çok da severiz kendisini.
ama o mütevazi ve sıcak duruşuyla tekrar sevgimizi kazandı.
kısaca adam gibi adamdır.
tanım: doğada tek başına ve doğadaki insan programları sunucusu.
yaptıklarıyla beyaz yakalıları doğaya salan adam.
doğada nesli tükenen bir canlı varsa o "doğadaki insan"dır diyen simyacı.*
her daim izlenesi, ekrana kilitleyen adam.
muhteşem ses tonu, bilgi birikimi, hayata bakış açısı ve mütevazi tavırlarıyla gerçek anlamda kaliteli bir insan. beğenerek izliyoruz efendim.
iki gün önce kızılay da gördüğüm doğa adamı. yanına gittim ayak üstü sohbet ettik. arkeolojiye olan ilgisini biliyordum da bir de kendi sesinden duymak ve bu konuları konuşmak ayrı bir mutluluk kaynağı oldu benim için. o ayak üstü sohbetimiz de söyledikleri hala aklımda.. beni; duruşuyla, konuşmasıyla, samimiyetiyle bir kez daha kendisine derin saygı duymamı sağlayan kişidir. Aynı zamanda da 'ne yapıyorum ben?' diye kendi iç hesaplaşmalarımla karşı karşıya kaldım, serdar kılıç ı tanıyınca..

Sahi, ne oldu da bu kadar uzak kaldık doğadan?
ruhumu dinlendirmek için arada bir programını izlediğim, dinlediğim ve televziyon aleminde tanıdığım en sıcak ve samimi insan. onun da ses tonu benim ki gibi seksi ve buğulu çıkıyo. odun yarması falan çok hoş.