bugün

çok güzel ses verdiği bir gerçek ama hiç ergonomik değil. stüdyo tipi kulaklıkları muhteşem ve mx500 kulakiçi modelleri fiyat performansta philips, minton, ipod a göre çok daha üstün.
fiyatı yüksek olsada; ses kalitesi bakımından hakkını veren alman kulaklık markası.
gün itibariyle cx300 modeline sahip olduğum ses, tesisat, ıvır zıvır firmasıdır. kalitelidir.
(bkz: sennheiser cx 300)
kullandığınızda size, o zamana kadar dinlediğiniz şeyin aslında müzik olmadığını gösteren şey.

ayrıca; (bkz: shure)
bw 900 modeli 100 metrelik kapsama alanına sahiptir. aynı zamanda bluetooth lu ceptelefona bağlanarak görüşme yapma imkanı da vardır. * *
bw 900 için;

--spoiler--
görsel
--spoiler--
Mx500 modeli, kulak ici modeller arasinda tartismasiz bir numaradir. Ipod ve benzeri mp3 player'lar icin daha da iyisini isteyenlere uygun fiyatlı px100 veya px200 modelleri onerilebilir. Sony, Philips gibi kulakliklarla kıyaslanabilecek bir marka asla degildir. Eski albumlerinizi dinleyip 'aa, altta neler neler caliyormus aslinda' diye sasirip, onlara yeniden asik olmanizi saglar.
dünya'daki en iyi kulaklıkları üreten firma.bu firmanın ürettiği her ürün hepsinin kalitesi yüksek olsa da fiyatı azıcık tuzludur.
adını kurucusu prof. fritz sennheiser'dan alan marka. ses sistemleri alanında büyük pay sahibi firmadır.
gözlerimin 3.75 hipermetrop olması hasebiyle etiketin üstünde yazan 100 ytl'lik meblağa bir anlam veremeyerek satış elemanına etiketi teyit ettirdiğim kulaklık markası. araştırmalarıma göre sony mp3 player, apple iPod, x walkman, y discman yada seiko kol saati gibi hediyeleri de olmayan haddinden pahalı kulaklık markası.
Ses ile ilgili elektronik tercihlerimden olan sony ve philips markasına olan takıntıma kulaklıkta mani olan ve ses kalitesi bakımından üst düzey olarak nitelendirebileceğim,yalnız fiyatı da buna oranla biraz daha yüksek olan bir kulaklık markası. Bu kulaklıkla müzik dinledikten sonra diğer kulaklıklardaki ses daha basit düzeyde gibi geliyor insana.
hd600 modeli kulaklık ile oyun oynarken veya müzik dinlerken inanılmaz zevk alacağınız kulaklık modeline sahip firma tabi parasını öderken aynı zevki alacağınızın garantisini veremem.
philips ve sonyden daha kaliteli ses vermesiyle beni kendine çekmiştir, alman malıdır, audi araç dünyası için ne ise sennheiser da ses dünyası için odur.
adaya düşerken alınabilecek 3 şeyden biri ki şöyle olur; apple ipod + sennheiser kulaklık + ipod şarj aleti...
* *
türkiye için resmi sitesi:
http://www.kulakligim.com/anasayfa.asp?
iphone için harika kulaklıklar üreterek bizleri iphone'un vasat kulaklığına mahkum etmeyen, müzik severlerin sevgilisi, alman kulaklık firması.

dip: türkiye fiyatları gereksiz pahalıdır, yurt dışından eşe-dosta getirtmekte fayda var.
söz konusu dinamik driverli kulaklıklarsa sennheiser,grado ile bası ceker.az paraya kaliteli muzik dinlemek isteyenlerin ilk secimi olmalıdır.

not:dinamik driverli kulaklıklar burn-in gerektirir.ilk aldıgınızda sesi begenmezseniz biraz sabredin.kulaklıgınıza zaman verin.

eger analitik ses isteniyorsa baska bir deyisle dinleyici detay manyagıysa shure ve etymotic gibi markaların kulaklıklarına yonelinmelidir.
bose ile rekabet edemeyecek olan kulaklık markası.
// elime aldım çin malı,kulagıma taktım japon dedirten mx360 modelidir.

90'lı yılların aiwa kulaklıklarını tokatlamayı basarmıstır..
kulaklık, mic kulaklık vs. yani kısacası müzik dinleme üzerine başka bi marka alacağınıza bu abilerin en ucuz modelini alın, yeğdir. çok başarılı.
dünyanın en iyi ses veren kulaklığıdır nitekim bi öğrenci geliriyle almak imkansızdır.
15 liralık mx80 modelini kullanmanızda bile diğer tüm kulaklık üretimlerinden farkını*** rahatlıkla anlayabileceğiniz markadır.

bose ile olan farkını ayırd etmenize gerek yoktur efem. iki marka da birbirine muadil sayılacak kalitede ürünler üretir diğerleri bu ikisini seyreder anca.
allahın dağında * hiçbir mağazada bulunmayan kulaklık. lanet olsun.
aldığımın 2. haftasında otobüste düşürdüğümü farkederek tüm otobüs firmasını uğruna heder ettiğim kulaklık.
- amcaaeee, kulaklığımı kaybettim 8.30 otobüsünde 4 numaraydım
+ elimize geçmedi kızım hem altı üstü kulaklık nolacaakk yyaaaw
cevabı üzerine
- amceeaa o kulaklık 79 lira hem de yeni aldım deyince
yarım saat içinde bulunmuş ve ertesi gün elime geçtiğince öpücüklere boğmuşumdur kendisini.
canım benim canım.