bugün

(bkz: o nun hikayesi) *
an itibarı ile baymaya başlayan program.
bu akşam 20.30 da ntv ekranlarından yayınlanacak olan okan bayulgen programı. merakla bekliyoruz...

edit: güzel bir program olmuştur fakat sadece 40 dk. sürerek beni hayal kırıklığına uğratmıştır.
benim hikayem, ben doğarken ölmüş...
(bkz: onu leylekler götürdü)
devrim arabaları ve kaybedenler kulubü gibi başarılı işlere imza atmış tolga örnek'in yeni filmi.
Filmin konusuna gelince: Hakan* ve Esra* iyi anlaşan, kariyerlerinde oldukça başarılı olan bir çifttir ve yedi yıldır devam eden evlilikleri önemli bir dönemden geçmektedir. Çocuk sahibi olmaya karar veren çift, bu konuda ailelerinden de fazlasıyla destek görür. Öyle ki Hakan'ın annesi Meral`*, haber sonrasında oldukça heyecanlanır ve kendini bu sürece tam anlamıyla dahil eder; bu da işleri karışık ve eğlenceli bir noktaya doğru sürükler. 27 Aralık'ta vizyonda.

Bu da sitesi http://seninhikayenfilm.com
tolga örnek'in yeni filmidir, çıktığı gün izlenmiştir.kaybedenler kulübüyle, sevişmelere sık sık yer verilmesi, pratize edilmiş, hoş sahne geçişleri-filmi izleyenler anlayacaklardır, örneğin gecenin bir vakti esra'nın çocuğun babaannesini çağırdığında babaannenin gelişinden bahsediyorum-, hüzünlü sahnelerde filmin ansızın kopup arkada duyguyu veren bir müzikle karakterler üzerinde yoğunlaşması gibi-kaybedenler kulübü, filmin yer yer durağanlaştığı şeklinde eleştirildiğinde bunu anlayamamıştım, ancak bu filmde kopmalarla gelen karakter üzeri gösterimli hüzünler filmde biraz gereksiz olmuş ve filmi cidden yavaşlatmış- belki de artık tolga örnek'in filmlerindeki bir imzası olarak niteleyebileceğimiz benzerlikler var.mekanlar da benzeşiyor.

oyunculuklar iyidir, timuçin esen sempatiktir, selma ergeç tatlılığın kitabını yazmıştır, nevra serezli'nin oğlu** arkadaş ortamı sahnelerinde esprileriyle güldürmüştür, konunun işlenişi de fena değildir, final iyi bağlanmıştır falan.kısacası, güzel film.gidin izleyin.

edit:bunu seven bunu da sevdi: (bkz: big fish)
Yine geç kaldığım filmlerdendir. Artık fark ettim ki ben uzun bi süre film izlememişim hiç. Neyse şu an bi cem adrian şarkısı çalıyor. Film bitince editlerim.
Engin eleştiri:vasat.
bir tolga örnek filmi... 2013 tarihli, çok naif, samimi, sıcacık bir çalışma. o kadar sakin... o kadar dingin...