bugün

Yerine ve duruma göre değişik etkileri olan erkektir. Karşılık alamadığı halde inatla seni seviyorum derken ağlayan erkek iticidir, sen elmayı seviyorsun diye elmanin da seni sevmesi şart değil. Bir de duygusal bir anın içinde seni seviyorum derken mutluluktan ağlayan erkek vardır. işte o tadından yenmez..
Kimsenin hayalini süslemesin benden bile isteye ayrılan erkek arkadaşımın ta kendisidir.
topiktir.
Kızı o an kaybedecek erkektir. Kızlar böyle şeyleri romanlar da ve filmler de görüp "ayyyy ne kidir giziiil çik titliiiiş" deseler de gerçekte "amaaan bu da sümüklüymüş beee" deyip topuklar bence.
Bi erkek ağlarsa kaybeder.
görsel
Kalpten konuşan erkek.
Cümlesine içinden "ama sen buna değmiyorsun ki lan" diye devam eden çaresiz erkektir.
Yerine göre yorum yapılması gerekir. Yeni doğan bebeğini ilk kez kucağına aldığında dönüp bunu söylüyorsa, işte o zaman kadında onunla beraber ağlamaya başlar.
Hayatimda bi kere tek oldugum erkektir. Bidaha olabilecegim kiz cikmayacak karsima. Uyumuştuk sabah uyandigimda beni göğsüne yatırmış saclarimi oksayip öylece izliyordu. Gözlerimi açıp kendimi o durumda görünce öylece gözlerine baktım. Cok seviyorum ulan seni... Seni cok seviyorum ben... Bunlari söylerken gözlerim dolmuştu.

Ah bak yine duygulandım be.
gözüne toz kaçmıştır , yanlış anlamayın dostlar.
(bkz: kuscam glb)
Kandirma cabasidir.
Erkekliğin yüz karasıdır. Evet.
çok çirkin olduğunuza falan delalet eder. yoksa neden ağlasın adam sevdiğini söylerken.
Alkol varsa ortamda olası bir eylemdir.erkeklerinde yüreği var. E bazen feci sızlar.
bir daha yapmayacağına yeminler ederek ve timsah gözyaşları dökerek af diliyordur.