bugün

Onu anladığımı, yaşantısına katılmak istediğimi söylemek istiyorum. Arkasından sürüklenirdim bir süre. Hiçbir yaşantıyı bitiremezdik. hiçbirinin yaşantısı bitmiyor ki. yarabbim ne güzel olacaktı. sonunu bilmemenin, sonu olmadığını bilmenin güzelliğini yaşardım. hiç bitmeyecek yarım yamalak yaşantıların özlemi var içimde. her an tehlike, her an belirsizlik. hiçbir maceraya değişmezdim senin yanında ki yaşantımı..
pinokyo'nun yazarının adını google a sormadan hatırlamaya çalışmak.
Okudugum sehre donmeden once annemle biraz fazla vakit gecirmek isterken kendimi yemekteyiz izlerken buluyorum her gece.bugunde hasret hanimi izliyoruz, olsundu..
Saatlerin bir kâbus gibi boşluğa sarılması.
Bir bilebilsem.
Onu yaşatamayacak kadar güçsüzsem madem batıyım... sen, sen çok ötesin benim için.. kendimden çok seni bilirim ben, seni düşünürüm.. bu dün de böyleydi, yarın da böyle olacak.. nasıl görünürse görünsün bir gün nerde bulursak bulalım kendimizi bu hep böyle olucak.. ben seni hiçbir kötülüğe değişmem.. ben seni hiçbir kötülüğe yedirmem, yedirmem..
"Zaten aşklar hep yalan dolan, sonu hep sızı, hüsran..."
'Sana değer' adlı şarkı.
Beynimin içinde bir döngüye girdi.
Gömleği pantolonun içine bırakınca babama benziyorum.
Bir gün bu yazdıklarımızı arayacaksın ama yaşantınla onlardan öyle uzaklaşmış olacaksın ki bulamayacaksın.
Anan diye cevaplanabilecek bir soru ama analara saygım var asla böyle bir şey söylemem.
bir türlü uslanmayan ve durup dururken yalı kazığı gibi dikilen küçük yaramaz..
Youtube. Uyut tube olsaymış keşke.
şarkılar türküler şiirler filan çok güzel.
hani her zaman bu kadar güzel değil gibi bazen daha güzel oluyorlar.
mesela şimdi seksendört kal ölene kadar dinliyorum, ben bu şarkıyı öğlen de dinledim bu kadar güzel değildi.
şimdi bir güzel bir güzel sorma gitsin.
Hala uyanikmisiniz?.
Olmayan uyku düzenim.
sabah namazından sonra uyumak mekruh.
(bkz: boyun tutulması) boynumda ki tüm kemikleri kıkırdakları hissediyorum anasını satayım.
Gece mesaisi.
Beni uyutmayan beynimin içinde ki o sorular cevap bulamadığım için uyuyamıyorum.
sevdiğimin mantarı halaen tadı damağımda halen bütün gün aklım fikrim ve düşüncem olmuş.
sabah namazı.
(bkz: la casa de papel)
Bugun otobuste gordugum kiz.
Sevgilimi biriyle paylaşma isteği.
Bir şeyler okurken mutlu olmanın ne demek olduğunu bilirsin. Dünyada satırların gücünü idrak edebilmiş kaçıncı kişisin?