bugün

seni beğenmedim demenin kibar yolunu seçmiş kızdır. çok kibardır.
olumsuz cevabı aldıktan sonra cepten elektrik kablosu çıkarılıp müsait bir yere takılmasıyla şimdi aldın mı ? lan denilmesi gereken kızdır.
genellikle evlendirme programlarında gözüken nesilleri hızla çoğalan dişidir. evde mi kalmışlardır, yoksa mahallede adları çıktığından mıdır bilinmez izdivaç programlarına giderler. neyse eninde sonunda taliplari çıkar. kızımız angelina jolie dir ya brad pitt i bekler. gelen tipi begenmezler hele bir de evi yoksa elektrik falan alamazlar. reddederlerken de en buyuk bahaneleri 'yok ....hanım ben elektrik alamadım derler'
götüne trafo sokmanızın makbul olacağı kızdır. başka türlü elektrik almaz sanırım.
bu tip kızlara, trafomuyum lan ben diyerek cevap verilmesi uygun görülür.
bunun ninesi de elektrik alamazdı.
şehir şebekesine bağlayıp iki yüz yirmi voltu vereceğin kızdır. al sana elektrik trafoyla çıkarsın artık.
evde jakuzim var deyip eve götürülesidir. ayrıca o kuvetteyken saç kurutma makinasını çalıştırıp yanlışlıkla! kuvete düşürmek ve ona istediği elektriği vermek farzdır.
1 ekim 2009'u beklemesini tavsiye ettiğim kızdır. erkeğe %20 yansıtılacak olan, kıza %10 görünecekmiş ama denemekte yarar var.
''kalem pil var yer misin,'' şeklinde yanıtlanmayı hak eden düz kız.
karşısındaki erkeği mahalle trafosuyla karıştıran zat-ı şahane.
- senden aletrik alamadım murat
+ piii! aletrik hemi? ben ne giyiyorum şu an?
- aşofman. ni ye ki?
+ aletrik, aşofman... allah çok şükür yarabbim! hiç başlamadan bitirdik hayırlısıyla..
+senden elektrik alamadım lütfi, olmayacak böyle
-başka şeyler aldın yeter onlar sana. bak keyfine sen..
+ama lütfi!
-hadi kızım hadi.
+senden elektrik alamadım blanka, olmayacak böyle
-oha!bendenmi elektrik alamadın, ulan ben blanka yım be! git elektrik trafosuyla mı çıkacan, elektrik idaresiylemi siktir git evinin elektriğini ben üretiyorum lan! git kesiyorum elektriğide
http://forums.gotwoot.net...street_fighter_blanka.jpg
- senden elektrik alamadım necati.
+ e normali bu zaten. tedaş az ilerde. hadi canım.
s..git yerine kibar biçimde geri çevirme uğruna yaptığı eylemdir.
zamlardan dolayı mı diyerek iğrenç bi espriyle karşılık verebilirsiniz zaten kaybettik .. *
elektrik alamamıştır.
(bkz: elektronik aşk)

senin pilin bitik.
elektrikle çalışan bir aleti * dötüne sokulası kızdır.
zuhal topal la izdivaç programındaki kızdır. ha kız mıdır kadın mıdır orasını bilemem ama. *
-senden elektrik alamadım kudbettin
-üçlü priz miyim lan ben?
atatürk barajı sana girsin o zaman denilesi kişidir.
yeterince yakışıklı değilsin üstelik bunu kapatacak kadar paran da yok demek isteyen kızdır.derdini de son yılların moda tabiriyle dile getirir.