bugün

gökselin yeni albümünün adı inşallah güzeldir.

yaklaşık 1 buçuk yıl sonra gelen edit : göksel seni seviyorum...
şimdi kendimi intihar edip, yeniden canlanmaya hazırlanıyorum . güneşin batıdan doğuşu gibi doğuyorum . kendime yeni bir hayat inşa ediyorum ve sen , sen orda yoksun . valla yazasım geldi kusura bakmayınız
göksel in 2015 tarihli yeni albümü.

1. sen orda yoksun
2. gittiğinde
3. ısırgan
4. kelepçe
5. açık yara
6. bin parça
7. aşk kahrolsun
8. belki adın...
9. kolay mı?
10. bu sabah
11. denize bıraksam

hamiş: ilk hitim: gittiğinde ve açık yara
albümün incisi: denize bıraksam
Ruhumun kara boşluğunda, sen orda yoksun.
Sadece 4 tane entry girilmesinin haksızlık olduğu, harika bir göksel şarkısı.

http://youtu.be/nV3WxRi3dgE

Buyrun sözleri efenim;

Siyah beyaz bir adamdı,
Hayalimdeki resim
Kadehimi fırlattım yüzüne,
Kızgınım hiç gelmeyişine,
Bilmeyişine, hissetmeyişine..

Sen orda yoksun
Çağırdığımda,
Susuzluğumda, açlığımda
Sen orda yoksun
Koşsam sarılsam,
Tutunsam yoksun
Ruhumun kara boşluğunda,
Sen orda yoksun

Ne anlamsız ne tuhaftı,
Kendime söylediğim yalanlar
Olmayacak bir rüyaya inandım.
Hırçınlığım imkansızlığına,
Suskunluğuna, uzaklığına...
Sen orda yoksun ben burda yoksun...
yanında olmasını istediğin kişinin doğru zamanda yanında olamayışına karşılık söylenmiş sözdür. bir kızın yanında olması gereken kişi kimdir, sevdiğidir, onu sevdiğini söyleyen, onu her an koruyup kollayacağına söz veren adamdır. mesafeler bazen önemli de değildir, bunun kanıtlarını çok gördük ve görüyoruz da. insanlar gönülden uzaklaştıkları için mekanı dert ederler. sen elini hiç uzattın mı ki suçluyu karşıda buluyorsun. şu göksel de ne güzel söylemiş şarkısında, sen orda yoksun çağırdığımda. ruhumun kara boşluğunda, sen orda yoksun. en kötüsü de ne biliyor musun, kimse bir şey yapmadığı halde hiç bir şey olmadığı halde, onu el aleme beyninle idrak etmeden aktarmaktır. yazık. böyle biri hiç bir kalpte olamaz artık. yazık, ben artık her şeyi yolundadır umarım, allah yolunu açık etsin derken o bel altı vurmaya devam ediyormuş. ***
Göksel'in dilime dolanan şarkısı sabahtan beri mırıl mırıl dolanıyorum ortalıkta.
Gökselin en bi beğendiğim şarkılarındandır. Seyahat halinde güzel gider.
göksel hanımefendinin bir diğer güzel şarkısı.

https://www.youtube.com/watch?v=nV3WxRi3dgE
Göksel hanımın zarif sesiyle harika yorumladığı bir eserdir.
göksel`in şimdiye kadar yaptığı en güzel albüm ve albümle aynı adı taşıyan güzel bir şarkısı. albümdeki bu şarkıya mutlaka klip çekmeli.
https://www.youtube.com/watch?v=XVqyagJhwG0
Ağzını yediğimin göksel'inin dillendirdiği şarkı.
2015 yılında çıkan, ilk kez bugün dinleyebildiğim ve bugün bütün gün dinlediğim şarkı. Mağarada da değildim halbuki niye böyle oldu bilmiyorum.
"kızgınım hiç gelmeyişine,
bilmeyişine... hissetmeyişine."
insan zora düştüğü her anda, yine koşup sana gelmek istiyor. Ama! sen orada yoksun...

Evet
yavan dramatik bir göksel şarkısı. insanın boğazında bıraktığı yumruyu ve dinlendiği andan itibaren gününü zehir edişini inkar edemem. bu şarkıyı göksel yazmasaydı ben yazardım.