bugün

profesyonel bir amaçla kullandığı için kafenın kaşınmasını kaşımıştır selcuk yontem.adam sonuna kadar haklı...
(bkz: selçuk yöntem)
bir bakima haklidir.

cunku yasa geregi; kisinin ve kurumun izni olmadan hicbir sekilde kendi fotografi, ismi ve eseri hicbir yayin organinda kullanilamaz.

buna bir ornekte Ubisoft firmasinin son oyunu olan Tom Clancy s The Division oyununda ki binalarin degistirilerek oyuna entegre edilmesidir.

görsel
kapitalist sistemin anarşist yönelimlerinden doğan narsist sonuçtur.
hoş değildir. sanatçı halk adamıdır diyor selçuk yöntem abbas güçlü ile genç bakışa konuk olduğunda.
yanlış yapılmışsa, manevi tazminat davası açarsın, 350 bin tl nedir?
Adam ayni zamanda selcuk yontemin de reklamini yapmis.tazminat belki dogru ama miktar cok fazla.arabayla adam ezenler bes onbin odeyip hapisten cikiyorken bu tazminat biraz fazla olmus sanki.
Oha lan. Brad pitt ile David beckam dava acsalar turkiye'deki berberlerin yarısından fazlasını yok ederler o halde.
Körlerin ülkesinde tek gözlünün kral olmasına bir örnektir.
Bambi'nin avukatı karam reklamından aldığı ücreti sorarak iyi bir hamle yapmış.
Televizyonda hergün dönen reklam için 200.000 tl alıp menü üstündeki fotoğraftan 350.000 tl istemek ne oluyor?
Kıytırık bir dizide aldatılan eş rolü oynayan 150 cm boyundaki eh işte bir aktördeki özgüvene bak sen hele.
Selçuk yöntem'in cep deliklerinin boşaldığını göstermiştir. ulan 10bin 20bin tamam da 350 bin nedir o parayla aşk-ı memnu'nun çekildiği konağı satın alırsın.
ayıp etmiş, dizilerden milyonları kaldırıyorsun o kadarcık da alma artık.
Abi adamın soyadı yöntem bir kere. tabi ki farklı yöntemler kullanacak hayat denen bu yolda yürürken adım adım. Bu yöntemi kullanmış bu sefer.
(bkz: tostumu yedim bekliyorum).
o fotoğrafa az bile alınmış paradır. ünlü insanlar kendilerinin nasıl göründüğüne çok dikkat eder. böyle kazma gibi çıkmış bir fotoğrafı duvarına astın neyse de kalkıp menüye koyarsan adam delirir tabi. afili bir resmini koysaydı hiç bir şey olmazdı.
Bu at hırsızı kim ulan.
Sabah işledik o konuyu biz.

Bayat haber.
ikiz kuleler de bombalanmış haberin vardır inşallah.
(bkz: tostumu yedim kekliyorum)
Olum sabah okula gittik gormedim onu hemen eksiyi gommusunuz bi durun uyarin.
çok iyi yapmıştır. adamın ismini cismini orada sormadan kullanmaya ne hakları var.
Selçuk reis haklıdır.
Demek kafede tost satarak o kadar kazanılıyor.

350 bin nedir ya, yuh, resmen dileniyoruz demek biz burada.

Hayatın anlamını sorduluyorum şu an bağkur 600 liraya dayanmış.
"Selçuk" bir yöntemle eğitime destek olmuştur.