bugün

Oooo foyası meydana çıkmış.
lgbt topluluğunu siyasi bir oluşum olarak gören avukat bozuntusu, zihinsel gelişimini tamamlaymamış kişi.

haber globalde canlı yayında an itibarı ile bunu beyan etmiştir.

neymiş efendim x baro başkanı diyanete eşcinsellikle ilgili fetvası için dava açmış.

buna göre siyasi olarak tarafını belli etmiş..

götümle gülecektim.

götüme yazık..
bu dönemin çenesi düşük gerizekalı balonlarından birisidir. bağcılarda sokak röportajı yaptığınız tiplerin üniversiteye gitmişidir.
Bu ve bunun gibi "ülke şaha kalktı! Kemalizm bitti, yaşa erdoğan! Dünya lideri!" naralarıyla yalakalık yapan sözde gazeteci, öğretim görevlisi ve sıfatsız herbokologlar yüzünden ülkeyi terketmek istiyorum. Ben meğerse Emeğimi, saatlerimi; dersten sonra aç uyuduğum günlerimi bir hiç uğruna heba etmişim.

Malesef gideceğim! Kalmak istemiyorum. Bu ahlaksızlarla aynı topraklarda nefes alma, yaşama umudum bile kalmadı.

Ve gittiğimde/ gittimizde televizyonlarda "türkiye çok iyi mühendis, pilot, doktor vb. Yetiştiriyor. Bu insanlar yurtdışında istihdam edilip döviz getiriyor. Yani türkiye biliminsanı ihraç ediyor." Diyecek kadar bu halkla alay eden bir usluba sahipler. Sizden ve size kanan güruhtan bir hayli sıkıldım.

Buraya gelip bunu okuyacağını biliyorum! "Biraz olsun Utan! insanları kandırdığın ve bu ülkenin değerlerine ihanet ettiğin için utan!"
medipol ü her gördüğümde bu adam aklıma gelir.
Biraz once haber globalde yayini terketmis olan docent dr hukukcu. Bagirip cagiriken cok kotuydu. (bkz: selman öğüt ün programı terketmesi)
Gerek ismi, gerek kılığı, gerek söylemleriyle ciddiye alamadığım bir zat.
Çomarlığın kitabını yazsa yazsa bu adam yazar diye düşünüyorum. Yüzünden nur akıyor. Tipik Sünni. Bu işler böyle...
Öğretim üyesi olarak çalıştığı Medipol üniversitesi'nden ihraç edilmiş.

https://odatv4.com/yine-i...t-kovuldu-10112008_m.html
bedevilerle aynı dünya görüşüne sahip bir gericidir. üniversiteden şutlanması son derece sevindirici bir gelişmedir.
Gülünç karikatür şahsiyet..
bence sen yat kalk sövdüğün atatürke ve cumhuriyetin kurucu değerlerine dua et keltoşum..
çünkü osmanlı devam etseydi senin baban asla istanbul'a giriş izni alamazdı. senin ve rizeli efendinin istanbul'a girebilmesi atatürk, inönü ve onlarla aynı halkçı kafa yapısından gelen kemalistler sayesindedir...

cumhuriyetin 6 oku var olmasaydı şimdi siz dinci köylüler tarla çapalıyor, koyun otlatıyor olacaktınız.. rizeli reisiniz de dahil olmak üzere.. o vitaminsiz suratınla üniversitede ders vermenin hayalini bile kuramayacaktınız..

böylesine serpilip gelişebilmenizin tek sebebi chp'nin altı okundan biri olan "halkçılık" oku sayesindedir..

sizi eşit vatandaş olarak kabul eden atatürk ve inönüye zehir saçmanız ise nankörlüğün yurdum insanının doğasında olduğunu gösteriyor..
çoktandır tv lere çıkmıyor, ne oldu gazı mı kaçtı abimizin acaba.
sedat peker videolarını seyrederken, birden aklıma selman öğüt geldi, hayır olsun inşallah.
umarım sağlığı iyidir, göremiyoruz kendisini.
Gereksiz zat.
bunu dövsen de için rahatlamaz, öyle bir tip. evlat olsa sevilmez...
Vasıfsızlığın en büyük örneği olabilir.

Yüzüne tükürsen “CHP olsa tüküremezdin” der.
--spoiler--
elazığlı bir kürt fakat sorsan ataları orta asyadan gelen
--spoiler--

(bkz: güneydoğu ve doğu'nun tamamını kürt sanan biji biji)

Şimdi bu salağa derinlemesine iskân politikasını, erzincan-malatya-elazığ üçlüsündeki türkmenleri anlatırdım ama hiç gereği yok.

Aşırı doz berdel boselli izlemenin yan etkisi işte.
Fatih Altaylı'dan 'Kemalizm virüstür' açıklamasıyla tanınan Selman Öğüt'e: "O rengi (mor) çok seviyorsan kendine don al o renk koçum."
Pelikancı yandaşlar. Atatürkç düşmanlıklarıyla tanınırlar bolca küfür yerler, hilal kaplanda yengesidir. Bu herif keşke doğduğu topraklarda kalsaydı orada bu dünya görüşü ile hiç sırıtmazdı. (bkz: mekke)
Tuvalete giderken Bakkalını emanet etmezsin rektör olmuş.
ya bi rektör git a kodumun çocuğu...
kemalizm virüstür sözünü sarf ettikten sonra vasat bir üniversiteye rektör olarak atanmış gereksiz şahsın tekidir.
Yıkama yağlama çalışmalarının mükafatını almıştır.
rektör olarak atandı şuan çok mutlu kendileri.
AKP'nin vücut bulmuş hali...