bugün

sekizinci nesil yazarların sözlüğe girer girmez sözlüğün ebesini sikmesi durumudur. evet bak gelir gelmez neler yaptılar görüyor musunuz?

ulan bok götürüyor sözlüğü kimse el atmıyor... sikerim lan böyle işi adam olun adam gibi yazın!

(bkz: sözlük yüzünden paranoyak olmak)
illallah getirtmişlerdir. ayar yedikleri entry lerinin ardından hemen yeni bi başlık açarak, ayar yediği başlığa ayar vermeye çalışırlar.

(bkz: go home)
(bkz: en iyi sekizinci nesil yazmayandır)
sekizinci veya ikinci, sözlüğü forum gibi kullanan ve kalitesini düşüren topluluktur. Nesillerinin tükenmesini umduğum bir türdür.
olmayan şey düşmeyeceği için yanlış bir tespitdir.
sekizinci neslin üstün yetenekli yazarlardan oluştuğunu gösterir. daha gelmeden kaliteyi tehdit ediyorlar, helal olsun.
(bkz: dokuzuncu neslin sözlüğün kalitesini düşürmesi)
sanal ortamda bile bitmeyen bir sınıf kavgasıdır. nedense yeni gelen her nesli bi ezme bi saf dışı bırakma hevesi var bu uludağ sözlükte. sanırım aynı şeyler onlara da yapılmış.
birinci neslin sozlugun kalitesini...
+
ikinci neslin sozlugun kalitesini...
+
ucuncu neslin sozlugun kalitesini...
+

+
n. neslin sozlugun kalitesini... = bir derdim var linki...
(bkz: sacmalamak)
şimdi hissedilmese bile yakında hissedilecek durumdur.

edit: hissedilmiştir bile.

görsel
yanlış tespittir. her nesilde aynı düşünenbi tarafı kalkık yazar söylemidir. 7 ler geldiğinde de böyle demişlerdi hatırlatırım. (bkz: gururlu yedinci nesil)
yanlıştır. genelleme yapılmaması gerekir. her nesilde çok kötü, kötü, iyi, çok iyi, mükemmel yazar sınıflarından birine daim olan yazar şahsiyetleri bulunur. neslin sadece çok kötü ve kötü sınıflarından bakılarak derecelendirilmesi diğer sınıftaki yazarlara haksızlık olacağından yersiz beyanatlar yapılmamalıdır.
uzun yazıların 'siktir et' diyip okunmadığı, eksi'den başka oylama yapanların para cezasına çarptırılacağını düşündüğü bir sözlükte, kalite düşüren son topluluktur.

'siktirtmeyin neslinizi..'

(bkz: yedinci nesil bir dost)
klasik. sözlüklerde bi sonraki neslin kaliteyi düşürdüğü iddiası.
(bkz: sözlük nesilleşmeye gidiyorsun)
(bkz: tabi ebe sikmek şart olur)
saçmalığın önde gidenidir. daha iki kelam etmedik ki anlaşılsın. tespiti yapan arkadaşın zekasının pek bi keskin(!) olduğuna inandığım cümleler yığınıdır.
mantıksallığı ispatlanmamış cümlemsidir. çok beğendiğimden burda da yazıyorum. (bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)bu önermenin mantıklı olması için tek bir sekizinci nesil yazarının sözlüğe farklı bir şey getirmemesi, haz vermemesi gerekir. tüm yazarları incelemek mümkün olmadığından siktir git derim ancak sana. bozmayın ağzımızı. ha bide lafım bizi eleştirenlere.
saçmalığın en önde gidenidir,siz inci sözlükten mi geldiniz götüncü nesillere hakaret eder gibi yazıyorsunuz?
8 nesil hakkında genelleme yapmak yanlış olur.sekizinci nesil,7. veya 6. nesilden beri takip eden kişilerdende oluşur.
yedinci neslin sonuna yetişmiş bir yazar olarak kendimi de bir sekizinci nesil gibi sözlük ahlakı eğitimine yeni başlamışlardan sayıyorum.öncelikle buradaki tüm yazarların belirli aralıklarla yeni nesil doğmasının zorunlu olduğunun farkında olması , bir insanın nefes almadan yaşayamaması gerçeği gibidir.sözlüğe yeni gelen arkadaşlarımızın henüz formatı çözmeye çalışıyo olmalarının doğal bir sonucudur aslında bu durum.onları * bir eğitime başlamış ve deneme yanılma yoluyla birşeyleri çözdüğümüzü varsayarsak herşey daha çabuk gelişir ve istediğiniz kalite daha çabuk kazanılır.
her yeni nesil için söylenen hededir. sekizinci nesillerde dokuzuncu nesillere aynısını yapacaktır. kısır döngüdür ya da sadece döngüdür. o değil de ben neden 8. nesilleri savunuyorum ki? hepsi sözlükten atılsın.
(#10378429)
her gelen nesle söylenen boktan bir önermedir.
doğrudur. sözlükte ana avrat bırakmayıp her şeyi elden geçirmişlerdir. almayın şu adamları sözlüğe kardeşim. 7. nesiller daha yeni yeni yazmaya başlıyor. onlar da ortalığın amına koymuşlardı. şimdi 8. nesiller koyuyor. siz alıyorsunuz sözlüğe ceremesini biz çekiyoruz. olmuyor lütfen.
(bkz: en iyi 8 nesil ölü olandır)
yaşanması beklenen bir olaydır, yaşanmadığı da görülmektedir lakin bunu tüm sekizinci nesil yazarlara söylemek mümkün değildir. bugün sözlükte resmen başlık sıçılmıştır bazı sekizinci nesiller tarafından ama gammazlar ve yetkililer iş başındadır, düzelir efendim.
(bkz: ikinci neslin sözlüğün kalitesini düşürmesi) .