bugün

sebepsiz ayrılıkta aslında bir sebeptir. ayrılmak için sebep bulamayan insanların tek sebebi budur. *
arada herhangi bir sıcaklığın kalmaması , aşkın bitmesi ancak iki tarafın da bitirmeye cesaret edememesi sonucu yaşanan ve niye ayrıldınız diye soranlara bir nedeni yok canım..denilen ayrılık türü.
karşı tarafa nedeninin açıklanması zor olan ayrılıkdır. başlamasının nasıl belli bir sebebi yoksa bitmesini de kabul etmek gerekir.
sebepsiz ayrılık yoktur aslında. sebebi söylenemeyen ayrılık vardır..
her ayrılıkta bir sebep vardır ,sebebpsiz ayrılık sebebin ta kendisidir.
kesinlikle kasındaki kişiye yalancık söyleme eylemidir. sebepsiz bir ayrılık düşünülemez.
sebebsiz ayrılık ne istediğini bilmeyen boş yere zaman kaybettiğinizi anladığınız kişilerin uydurduğu bi mazeret. sonuçta her iki tarafında kaybettiği bi durum ortaya çıkıyor.
(bkz: sıfıra sıfır elde var sıfır)
her ayrılığın bir sebebi vardır, yokmuş gibi görünse de bittikten sonra insanın pişmanlığını ortaya çıkaran cümledir; sebepsiz ayrıldık. şayet sevgi gerçek sevgiyse tabi...
müslüm gürses'in en damar, en kral parçalarından biri.akıcı müziği ve muhteşem sözleriyle benim için babanın en kral 10 şarkısından biri...
Ayrılırsak herşey biter sevgilim
Gidersen bir daha gelme boşuna
Gidişin herşeyin bitişi olur
Bağışlarım affederim sanma boşuna

Suçluysam suçumu söylemelisin
Susupta boynunu bükme boşuna
Sebebsiz ayrılık olmaz sevgilim
Hiç yoktan bu aşkı yıkma boşuna

Vazgeçmek ayrılmak kopmak demektir
Vazgeçmek sözünden dönmek demektir
Çaresiz kadere boyun eğmektir
Düşünmeden karar verme boşuna
(bkz: göte geldi aşkımız ikimiz de şaşkınız)
(bkz: issiz adam)
sebepsiz ayrılık yoktur da; belki de sebebini bilmemenin daha iyi olduğu ayrılıklar vardır..
son bir kaç gündür beynimi kemiren eylemdir. "lan ne güzel takılıyorduk ne oldu şimdi?" sorusunu sorduran ecaip iştir.*
(bkz: hiçbir şey yoktan varolmaz varken de yok olmaz)
ayrılmak için bir sebep bulamamak da ayrılmak için bir sebeptir. çünkü bir kısım insanın her şeyin güzel olmasından mütevellit korkmaya başlayarak güzel giden şeyleri bozma dürtüsü hissedebildiği bilinen bir gerçektir.
karşıdaki kızsa kesin yalan söylüyordur. Sebebi yok ama senden soğudum falan hikayeleri yapar. Ama kesinlikle sebepsiz değildir. Ayrılığı kabul eden erkek birkaç gün kızı takip ettiğinde yeni sevgilisiyle görmesi işten bile değildir.
daha sonraki bir cok melankolinin ve bos bakislarin sebebi olacak ayriliktir. hayir kavga dovus ayrilinsa daha iyi, boyle bi bok yokken "ayriliyorum" demek kisinin vurdumduymazligini mi gosterir yoksa lafi isitenin "sorunu gorememesi"midir diye sorar dururum kendime. *
seven erkeğin kötü yola düşmesi, zayıflaması, agresifleşmesi vs. için en uygun sebepdir.
necdet tokatlıoğlu'na ait olan hicâz eseri:

böyle kaç yıl geçecek
gözyaşlı gönül kırık
söyle ne gün bitecek
bu sebepsiz ayrılık

sevgilim sen gideli
dinmez gözümün seli
deli edecek deli
bu sebepsiz ayrılık

ne yaptım söyle sana
neden darıldın bana
nerden geldi aklına
bu sebepsiz ayrılık

sevgilim sen gideli
dinmez gözümün seli
deli edecek deli
bu sebepsiz ayrılık
yoktur diyorlar. nasıl yoktur lan? bal gibi var işte!
oğuzhan koç şarkısı. dinlemek isteyenler için link
http://www.youtube.com/watch?v=1DQ-yd4yYPY
yoktur, her ayrılığın bir gorunur yani karşı tarafın bildiği sebebi vardır birde ayrılandan başka kimsenin bilmediği ikinci ve daha realist bir sebebi vardır işte tum meselede bu terkedilen kisi bunu bilmediği için kıvranır durur.
insana en çok koyan ayrılık türüdür.

ne yaptın bilmiyorsun, nasıl affedecek bilmiyorsun, hayatından nasıl çıkartacaksın bilmiyorsun. tek bildigin bir yerlerde bir sebebin oldugu ve senin onu bilmediğin.
Adama en çok koyan ayrılık bçimidir zannımca.