bugün

"şimdi bu kadınsa bizim beraber olduklarımız ne lan" sorusunu gündeme getiren güzel insan.
ada* filmi disinda, yuzu kesinlikle guzel olmayan oyuncu.
göğüslerini haber röportajcılarına elleten aktris. evet, bu yanıp tutuştuğunuz kadın o yanıp tutuştuğunuz göğüsleri bir çok kişiye elletmiş durumda. bundan yola çıkarak sizin de bir şansınız olabilir, amerika vizesi için yarın başvurmaya gidin.
kendisini evde tek başına filminde görüp ta o zamandan gözüme kestirdiğim , ismini cismini kendi çabalarımla bulup hayallerime misafir ettiğim , bütün bunlar olurken de bir anda meşhur olup sözlük abazanlarının eline düşen genç aktris . yine kendi keşfim olan böyle bir genç yetenek için :

(bkz: kelly vitz)
insanın erkek olduğu için kendini şanslı hissetmesine neden olan sebeplerden birisi.
seksiliğinden başka hiç bir şeyi olmayan,dudaklarıyla büyülediği erkeklerle ünlü olan kadın oyuncu.
kısa göstermiyor olsa bile 1.63 m boyundaki oyuncu.
saçlarını kızıla boyayarak çok iyi bir iş yapmış olan, dünyanın en güzel kadını. zaten gözleri yeşil, teni de beyaz. sen kızıl olmayacaksın da kim olacak?

kızıl, bi insana bu kadar yakışır ancak.

http://img39.imageshack.u...arlettjohanssonglamou.jpg
kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir güzellik. bir insan her şekilde mi güzel olur anlamıyorum.. ne giyerse giysin, saçı başı nasıl olursa olsun farketmiyor. eli yüzü pislik içinde olsa, sümük gibi de dolansa o çamur, kir, is, pis bilem yakışıyor kadına.. hayır daha fazla birşey söylemek istemiyorum bu konu hakkında sinirlerim bozuldu..
ünlü bir markanun yeni yüzü olup bilboardları süsleyen kişidir.
daha önce verildi mi bilmiyorum ama;

(bkz: yirim)
filmimi mi izlesem yoksa scarlett'ı mı diye ikilemde kalabiliyor insan.
olur da bir gün hamile kalırsa memeleriyle başrolü paylaşacağı muhtemel bir süt reklamında paranın .mına g.tüne koyacak taş hanım kızımız.
çözemedim bu karıyı ben. bazı fotoğraflarında at gibi, hatta neydi o şarkıcı kız, burcu bilmemne, burcu güneş tamam, ona benziyor, bazılarında dünya üzerinde hiç bir kadına benzemiyor. ama ne olursa olsun, ilik gibi hatun. poşete koyacaksın bunu.
sesi de kendisi de pek güzel. (bkz: kıskançlıktan çatlamak).
şarkıcı olacağını duyunca "bir sen eksiktin" yorumu yaptığım ama relator şarkısını dinledikten sonra tükürdüğümü yalattıran şarkıcı. sesinin tonu çok hoşuma gitti öncelikle. şarkının melodisi de çok hoş olmuş bence. şimdi ise "neden daha önce şarkıcı olmadın" yorumunu yaptırıyor bana. relator şarkısının klibi de şöyle:
http://www.youtube.com/watch?v=eRtydnIycCY
şuan yeryüzündeki en güzel kadındır kendisi. hele şu sıralar billboardları süsleyen inanılmaz dudak ve gözleri. vay anam vay.
Sarışın olarak kalması gereken güzellik. Saçlarının rengini değiştirdiğinde bütün havası yok oluyor maalesef.
mango için çektirdiği pozlar çok dikkat çekici. aman diyim.
(bkz: dünyanın en güzel gülen bayanı/#6381015)
(bkz: holywood un gülü)
kısa saçlı hali felaket çirkin.
uzun saçlı güzel.
kızıl ve uzun saçlı müthiş çekici olan güzellik.
istanbuldaki kimi duraklarda mango için verdiği pozlarla arz-ı endam eden ve bundan dolayı resimlere bakarken 2 3 defa beklediğim otobüsü kaçırmama sebep olan güzeller güzeli.
italyan mermeri gibi hatun. taş ötesi bi şey.

(bkz: süt)
(bkz: kaymak)
soluk tenli ama yine de güzel bi hatun.