bugün

2 kedi kesmekle içene girilebilecek bir cemaat.
allaha inanmamakla yetinmeyip şeytana tapan inançlı insanlardır.
uzak durulması gereken pislikler.
metal muzıgıın kotulenmesıne sebebiyet veren gereksiz insanlar.
(bkz: ben)
temelinde masonluğun olduğu idda edilen bilimum hayvan ve insanları öldürerek şeytana kurban ettiklerini sanan insan topluluğu.
işsiz güçsüz adamlardır.

--spoiler--
satanist hikayelerin revaçta olduğu günlerde, abuk tv programlarının birinde, izmirde satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla, röportaj yapan muhabir arasındaki diyalog:

muh- peki siz gerçekten bakire kızları mı kurban ediyorsununuz?
sat- yok be abi, izmir'de bakire kız ne arar?
--spoiler--
-kızların bakireliklerine göz dikmişsiniz doğru mu? sorusuna,
-izmirde bakire kız mı var abi yaa.. diye cevap verenler olduğu söyleniyor.
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz) (bkz: söz meclisten dışarı)*
seytana tapmak allahi tanimaktir dolayisi ile satanizmi yasaklamakta en az satanizm kadar sacma bisey.
fanatik cehennemciler yada gönüllü cehennemciler derneği üyeleri dir
6 Haziran 2006 ( 6-6-6) yı sabırsızlıkla bekleyen insan toplulugu.
bünyevi,sosyal ve duygusal yaşamlarında tatmin olamamış,kafası karışık,ee bir bok olamadım madem marjinal olayım diyerek,farklı olmayı,toplumun da pek kolay kabul edemeyeceği şeyleri yaparak kendilerini var etmeye çalışan insan güruhu.
cürüm ve cebir işlemedikleri sürece ben satanistim heyo diyerek ortalıkta çığırmaları benim için sorun değil,tabi ki yaptıkları kabul edilebilir değil hatta doğru da değil ama dağdaki kafatası avcısı teröriste bu ülkenin evlatları deyip sanatistleri insandan bile saymamak ne denli doğru düşünülmesi gerek

ayrıca (bkz: yezidi)
black metal gruplarının çoğunda üyelerin içinde bulundukları durum.
tanrıya inanırlar ama düşmanları olarak görürler.
pentagram temel simgeleridir.
her siyah giyip gezen potansiyel satanist değildir.her satanistte potansiyel katil değildir.
dünya'da "tanrıya tapıyorum" deyip tüm kötülüklere sebebiyet veren insanlar varken, tüm dinciler dünya üzerinde bölücülüğe sebep olup, kendinden farklı olan herkesi dışlarken, din adı altında insanların özgürlüğünü kısıtlayan milyonlarca kural varken, ve bu kuralları uygulamayanlar bu "ben tanrıya tapıyorum" diyen o insanlar tarafından fiziksel veya sözlü saldırılara uğrarken, normal olarak dünyayı bu kadar yaşanamaz hale getiren insanların tarafında değil karşısında duran insanlardır.

"tanrıya tapıp insan öldüreceğime (bkz: recm yani taşlayarak öldürme) (bkz: iranda eşcinsel katliamları) (bkz: iranda hırsız vinçle meydanda asıldı) , şeytana tapıp en azından katil olmam" diyen insanlardır.

ama yine de şeytanın varlığına inanmaları, tanrının ve o kitapların varlığına da inanmak demek olduğundan, bu açıdan saçmadır. (bkz: ateizm)
allah a karşı duran bir melek en az allah kadar güçlüdür mantalitesini benimsemiş (bkz: Tövbe) insan görünümlü şeytanlara verilen isim.
kedi yerine köpekte kesilebilir zor durumda kalınırsa caizdir.*
(bkz: benden uzak Allah a yakın olsunlar)
Hristiyanlığın her öğesinin zıttını içinde bulunduran bir dine mensup insanlar.
(bkz: anne tarafından satanist sanılmak)
istanbul'da dırlar.

izmir'de olanları için (bkz: satanizm)
antalya'da olanları için (bkz: satanant)

(bkz: bu böyle gider)
satanizm sempatizanı.
Belediyenin kovaladığı kaçak kasapçılar. Çin'de yaşasalardı iyi para kazanırlardı.
şeytanın yoldaşı.
satanizm dinine inanan. *
günümüzde her siyah giyen ve metal müzik dinliyen kişiye yakıştırılan kavram.