bugün

nicki gibi yazardır.
üç adımda inceleyelim.
1- şaşkındır.
2- ördektir.
3- yavrudur.
açtığı başlıklardan da anlaşılacağı üzere konyalılar tarafından, aa beşiktaşlıymış. güzel insan.
trolleşmeye başladığını düşündügüm yazar. inşallah öyle değildir hayırlısı bakalım. ilerleyen zamanlarda göreceğiz.
kocası ile ciddi sorunları olduğuna inandığım yazar.
bir konuya takılıp o konu hakkında bir sürü başlıklar açarak sol frameyi tecavüzüne mağdur bırakan yazar.
kocası mı varmış?
muhtemelen evde kalmış, yakında esra eron' a konuk olacak yazardır.
sapına kadar erkek yazar. her kadın erkek ilişkisi içeren başlık açan yazarı kız mı zannediyorsunuz lan?
bjk -atletico madrid maçı hakkında maç başlamadan 11 saat 15 dakika önce " dakika on gol adrian yazın bir yere . " kehanetini söyleyip haklı çıkan, sözlük platformlarının bir numaralı müneccimi. helal olsun.
edit: beşiktaşlıyım.
sanırım arıza bir sevgilisi/nişanlısı/karısı olan yazardır.
resmen adamı sinir hastası etmiş hatun.
"kocacım"lı, "sevgilim"li başlıkları ile sözlükteki erkek ahalisini hatunlardan soğutmaya başlamış yazardır. etme eyleme şampiyon!
reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla göze batacak başlıklar açıp amacına eren yazar.
reklam yapan yazar ya da mimarlara özel ilgisi var.
#14944749 yazık ki yazar. zeka yaşı yok tahminim çünkü zeka yok.
(bkz: gencim doktorum kaslı ve bekarım)
(bkz: aylık geliri 5000 tl olan bekar erkek mühendis)
amacın ne arkadaşım diye sormak istediğim yazar
girdiği entrylerle yarım yarım yaran, sözlük format katliamcısı.
nickinin başlığına girildiği zaman ekranın sağında çıkan görsele dikkat edilmelidir.
açtığı başlıklardan da anlaşılacağı gibi abazan özellikler gösteren yazar.
uzun bir aradan sonra sözlüğe dönen yazar.
üniversite sınavlarını ve kpss atamasını atlatmış beklemeye geçmiştir.
--spoiler--

(bkz: 25 yaşında bekar erkek gıda mühendisi)

--spoiler--
utanmadan sıkılmadan yalan söyleyebilen yazarimsi. Bana sorduğu saçma soruları gayet güzel bir dille açıklamama rağmen bana küfürler yağdırmistır. Utanmadan birde bunları benim yaptığımi söylemiştir. Ama kendisindeki zoru biliyorum ben.
beğendiğim bir yazar.
şaşkın değil oldukça uyanık bir yavrudur.
(bkz: yavyuuum)
(#16074421)izmirli bir kıza çıkma teklif etmiş ve reddedilmiş bir yazar sanırım. insan bir şehirdeki onbinlerce-yüzbinlerce hatuna başka türlü neden böyle şeyler yazar?
troll olcam diye ortalığın amınakoyan yazar.
atama bekleyen fakir aile çocuğu.