bugün

aksırıp tıksırıncaya kadar içenlerin, iş ülke kurtarmaya gelince aslan kesilmeleri en mükemmel vatansever olmalarıdır.

ben bu yazıları müslüman ülkeleri için yazdım. kimse bana elin almanı, ingilizi birasını da içiyor savaşını da kazanıyor demesin. bu kadar basit konuşuyorum ki bazı aptal yazarlar beni anlayabilsin.

arkadaşım sen müslümansın, istediğin kadar ateist olduğunu iddia et. batının gözünde viyana kapılarına gelmiş bir müslümansın. o kanı tanışıdığını da biliyor bu kafirler. dini yanlış yaşayanlardan tiksinip, islama sövenlerden olma, müslümanlar kardeştir. müslümanın müslümandan başka dostu olamaz. hümanizm, demokrasi gibi kavramlar kafirlerin kendileri için uygulamaya koydukları ideolojilerdir. ırak, afganistan, çeçenistan, suriye kan ağlıyor, müslümanım demekle iş bitmiyor.
boş çabalardır..sarhoş adam önce kendini o illetten kurtaracak ki ülkeye faydası dokunsun agalar.
Dini siyasate alet edip daha kendi ülkesindeki açları sokakta yaşayanlara merhem olamayan insanların cuma namazlarında afganistan için para toplamasının yanında ülke için kafa yoran sorhoş insanlardır.

Dip Not: Allah bu yazara akıl fikir versin, dinimiz amin.
ellerinden geldiğince çarpıklıkları dile getirdikleri ortamda, alkol almış olmalarının vermiş olduğu, çakır keyf olma durumu.
--spoiler--
kalk git o kadar göt varsa, ırak afganistan çeçenistan çok uzakta değil ki? madem müslümansın vur çantanı sırtına?
gözünüzde kafir olan deniz gezmiş bile sizden delikanlı * ne oldu bikibibibk ötene kadar gidip din kardeşlerinize yardım etsenize? anca laf anca laf
--spoiler--
sanane süriyeden, afgandan lan, sen kendi ülkene bak. gece saat 2 gibi çık dar sokaklarda, yıkık binalarda açlık, sefalet içinde, çıplak yatan zavallıları kurtar önce, o zaman müslümanım ve dindarım de. hep şu sözü bilirim, önce sen ve ailen, sonra komşun yakın akraban, sonra dışarısı. yani önce kendi aç karnını doyur, aileni doyur, kendi ülkendeki açları doyur, evsizlere sahip çık sonra dış ülkelere bakarsın.
Ayıkların düz yolda yan yürümesinden mütevellit tecelli bulan durumdur.

Hakeza Allah insanı şaşmış eylemesin sarhoşluk geçici bir hissiyat nihayetinde malumunuz.