bugün

pek bi kolay asik olmak. ama sarhosluktan degil, sarhos olup daha rahat konustugun, kendini daha iyi ifade ettigin, ve karsidakini daha rahat, daha oldugu gibi tanidigin icindir.

edit: yani sarhosluktandir.
eğer kızlı bir ortamdaysanız kızların göğüs veya bacakları okşamaya çalışmak.
bar masasının üstünde dansetmeye çalışmak, barmenin seni kucaklayıp barın diğer tarafına almasına izin vermek, bi de seni öpmesini istemek.
(barın diğer tarafında erkek arkadaşın olmasına rağmen)
kafa güzeldir ortamda uludağ gazoz vardır, ağzı kuruyan ben uludağsözlük'le uludağ gazoz arası süper bir bağlantı kurarak şu talihsiz cümleyi kurdum;

-olum ağzım kurudu şu sözlüğü uzatsana
-sözlük ne lan?
kadıköydeki balon cafenin tuvaletine girip telefon alarmını yarım saat sonraya alıp, alarm çalana kadar uyumak. daha doğrusu uyumaya çalışmak.
not: çalıştım ama olmadı. güvenliğe haber vermişler çıkmadım diye alçaklar.
ne var yani yarım saat oturmuşsam ayıp!
eski sevgiliye msj atmak. hemen hemen herkes yapar bunu.sonu hüsran tabi...
eğer etrafta aile üyeleri varsa amca, dayı vs. onlara küfür saydırmak.
sevgiliyi arayıp ona 'tombul tombul memeler' i söylemek. *
arkadaşa sımsıkı sarılıp arkadaşla birlikte zıplamak.
* gecenin bir yarısı kafa bir dünya iken bira alıp dolaba koyduğunu unutmak ve tek açık tekel bayiine kadar yarım saat yürümek. eve gelince dolaptaki biraları görüp 'kim sakladı lan bu biraları' diye kavga çıkarmak.
(bkz: bi jikiiiim abee)
hüzünlenmek. oysa ki sarhoşluk ne hoş haldir, ne güzeldir sarhoşluk... hüzünlendirmesin artık sarhoşluk yapanlar insanları. mutlu et bizi sarhoşluk, güldür haram kılanlara inat!..
dünyanın tüm dertlerine sahip olduğunu düşünüp, yanındaki arkadaşlarının beyin amcıklaması geçirmesini sağlamak
sahil kenarında kayalıklara doğru işemek.*
4. katın penceresine çıkıp işemek.
sarhoşken ders anlatmak:

http://www.youtube.com/watch?v=TL3-2FZJnlE
içip içip sözlüğe duygusal entryler girmek.
"ben o şişedeki suyu içmem, cam şişede su getirin bana.. plastik sağlığa zararlı" diye tutturmak. *
arkadaşım bizzat bir bisikletle tokalaşmaya çalışmıştı , elini sıkmıyor diye de kızmıştı...* *
vodka şişesine oturup gülerek poz vermek.
ben yapmadım çocuklar, tanık oldum.
gecenin bir yarısı mekandan sarhoş çıkıp arabayı bulamamak, ekip arabasıyla sokak sokak gezip sabahın 5inde parkedili aracı bulup polis amcalara "tamam gerisini ben hallederim teşekkürler" diyebilmek, ardından yanınızdan geçen ilk arabaya camdan çıkıp "kapışalım mı huuoooo bu araba 120 beygir birader" diye bağırmak. iflah olmamak.
lavaboya işemek. *
Gece 4 de eve gelip ses cıkmasın diye sokak kapısını acık bırakıp yatmak.
"tımarlı sipahiiii!!!!" diye bağırmak.
yapanın vize döneminde oluşuna verilir, ses edilmez.
(bkz: kusmak)