bugün

bir de sarhoş taklidi yapan kadın vardır ki sarhoş kadından beterdir
sarhoş olan erkekten farkı olmayan kadın...
fazla alkol almak sureti ile taskinlik cikaran kadindir.baska hicbir sey degildir.
(bkz: hello moto)
(bkz: burdan bizi izleyenlere el sallamak istiyorum)
(bkz: öpücem)
için deki bütün kediler ve dokuz nefsin çıktı işte ortacık yere, bir kılıç ustası oldun ve usta vuruşlarla bir z çizdin gömleğime, daha dokunulur ve dokunur oldun bi de , utandıran sorular sordun sonra, tüm bunlara baştan çıkarma derse birileri haksızlık olur ama bunlar olsa olsa kendine izin vermiş bir kadının geçici histerisi ile oynaşmasıdır..arada şuh kahkahalar..
her yola çekilmeye meğilli hale gelmiş kadındır.
serseri mayındır,
ne yapacağı bilinmez hatun kişidir,
zaten içmeyi de bilememiştir.
yerine göre kullanılası durumdur,yerine göre de hayli sinir bozucudur.
kısacası tehlikedir,uzak durundur.
başı dönen ve nefesi alkol kokan kadındır.
sureklı aglayan susmak bılmeyen asık oldugu adamın butun ozellıklerını sayan dınlenmedıgını farkedıncede cıglık atmaya baslayan ınsan evladı
en kötü kadın türlerinden birisidir. bu seneye kadar yıllardır olduğum tiptir. üzüldüğü ve kızdığı konuları eşeler eşeler durur ve içip eğlenmek isteyen insanlara pek saygısı yoktur. hemen en yakın koltuğa yatırılıp yalnız bırakılmalıdır. sabaha da yanına yaklaşmamak gerekir; çünkü özür ve pişmanlık dolu olacaktır.
az sarhoşu yabancı olsa da hoştur.
orta sarhoşluktaki sevgiliyse hoştur.
zilzurna sarhoşları ise sadece istismarcılar için hoştur.
tanımadığı bi yerde, tanımadığı bir yatakta, başucunda tanıdık bir notla uyanabilecek kadındır.
(bkz: sarhoş erkek)
hamile kalma ihtimali yüksek kişilerdir.
Dün akşam dolmuşta yanıma oturan karşı cinsimdir. Şöyle bir dönüpte baktım ve akıl ile değerlendirdim ki hadi erkeğin sarhoşluğu bir nebze çekiliyor ama bir kadına asla yakışmıyor. Kadın gibi kutsal bir varlığı kim şarhoş ve aciz haliyle görmek isterki?
sarho$ olan erkekten farki olmayan hemcinsimdir, fakat bazi ayrintilar var, bizzat deginmem gerek. Kimse üzerine alinmasin, sarho$luk güzel bir$eydir ama bir kadin icmesini bilmiyorsa, ictiginde ne yaptigini ve ne dedigini bilmiyorsa, kendine hakim olamiyorsa, di$arda icmesin, evinde güzelce icsin, sonrasinda ne kendi ba$ini agritsin ne de ba$kalarinin.
güzel kadındır. neler yapabileceği belli olmaz. hatunlar sarhoşken yüzde 300 verimle sevişirler.
verme ihtimali artan kadındır.
kendini taşımayı bilmeyen insandır.
AYNI ZAMANDA HUYSUZ VE TATLI OLMASI DA OLASI KADINDIR.
mekan çıkışlarında bazı vampirlerin sabaha karşı oturup bekledikleri hatun tipidir. kolay muhabbet'e girilir. her türlü fanteziye olanak sağlar. bazıları fazla konuşur ; hiç çekilmez. bazılarıda hiç konuşmaz ; yine çekilmez.
ayık halinden daha cok konuşan kadındır.
evlere şenlik kadındır. ama anlatıklarına kulak verilmelidir. bir şey yapılmasına gerek yoktur. anlattığı bir çok şey doğru olabilmekte. sevgiliyi bile bile sarhoş etmeyin ama sarhoş olursa bi ortamda konuşturun. bakalım neymiş...
sürekli olarak "ben sarhoş değilim" diye bağıran kadındır.
içelim güzelleşelim sözünü yanlış anlamış kadındır.