bugün

Samsung un en başarılı işlerinden birisi. Tebrikler Samsung.
Tasarım anlamında bir kilometre taşı olan telefon.

Şu anda ucuzladı. Alın en az 4 yıl kullanırsınız.
iphone 8 emin ol daha ölü yatırım.. apple iphone 7 den sonra tamamen saçmaladı.. hele x aman aman uzak durun.. muadili olarak note serisinde gözünüz yoksa s8 iyidir.. yaklaşık 3 senedir iphone kullanıyorum. Net olarak söyleyebilirim ki samsung rahatlığından sonra iphone pişmanlıktır..
satış rakamı 20 milyon olan cep telefonu.
Yeni aldığım şu ana kadar karşılaştığım tek problemin ekranların kenarlarda devam ediyor keskin bir şekilde bitmiyor oluşu. Tutarken büyük olmasada yanlışlıkla dokunma gibi bir sorun yaratıyor. Alışılıyor mu bu duruma evet az biraz dikkatli tutunca dokunmuyorsun hiçbir yere.
yeni aldığım ve bundan önce telefon kullanmıyormuşum dediğim telefon. ekran kalitesi, yağ gibi akması ve şarjının uzun gitmesi muhteşem.
Telefon beklentilerinizi karşılıyor. Parmak izini kullanırken hata alabiliyorsunuz ancak yüz tanımada sıfır hata. Hızlı telefon ve ekran muhteşem. Ben konuşma ve INTERNET yaptığımda akşam eve geldiğimde yüzde 40 da oluyor şarjı. Tabi sen kanyak gibi kullanırsan iphone da yetmez. Bence bu ekran deneyimini tadın. Pişman olmazsınız. Yurtdışında fiyatlar 800-1000 atıyor.
cebinde 4bin lik telefon taşır içinde konuşacak bakiyesi yok. sahi eskiden kontör transfer vardı hala var mı ?
yeni telefonum.
Teknosa da elleştiğim, parmakladığım telefon.
türkiye satış fiyatı değişmiştir.
http://www.log.com.tr/sam...iyati-degisti-son-dakika/
Uzaydan inmiş dediğim telefon. Tasarımını beğendim, futurizm ayağıma gelmiş gibi oldu. 2000 lira olsa alırdım. 5 bine tatile çıkılır, bir çok eğitim alınır vs. 3 sene sonra alırız artık.
samsung markasının s serisinin 8.telefonudur.
gelelim goy goy yapanlara.yok alınmaz yok bu paraya bu mu olur yok iphone ile karşılaştırmalar.once bir su için. iphone ile karşılaştırılmayan bir platforma sahipler. biri ios diğeri android. farklı kulvarlar.

vergilendirmeler ve doviz kurundaki artış otomatik olarak telefonları ve diğer eşyaları etkiliyor.ki bu s8 zaten ucuz bir telefon değil yabancı ülkelerdeki fiyatları dolar bazında değerlendirin .

kafelerdeki menşei türk olan ve maliyeti belki 25-30 kuruş olan çaylara 3-4 lira verirsiniz ?

aynı durum otomobillerde geçerli.30 binlira olan otomobil vergiler ile birlikte 50 bin. asıl sorgulanması gereken çıplak fiyatlara ne kadar yük bindiğidir.

özetle üstad nasrettin hoca'nın sözüne getiriyorum " parayı veren düdüğü çalar".
o kadar para bir telefona verilir mi? ben 720 lira telefona içim acıya acıya verdim, buna bu kadar para verecek insanın aklına şaşıyorum.
Bu telefon fiyatlarının bokunu çıktı ama artık ya. Firmalar bunu bilinçli yapıyor. Alan enayi de olduktan sonra daha çok artırırlar diyeceğim ama yok yeter. insanların bir alım gücü var. iPhone 7 gibi bunlar da burada satmayacak. Yok birader özellik yok ama fiyat uçmuş. Yani önceki telefona ne ekledin de bu parayı isteyebiliyosun? Samsung zaten androidde fiyat performans dengesi en kötü markaydı hep. Tepe modelleri iş görüyordu onları da fahiş zamlamış. Hiç alınacak marka değil.
Fiyatiyla turkiye icin olu dogmustur. Iphone alip aklinca hava atmak varken samsunga o parayi vermez turk halki.

Hamiş : note 2 sporluyum.
8 mi? 7 çıktımı ki? 6 nerde?

amk. elimizde 4 var 5 i nasıl alacağız diye düşünüp duruyoruz.
Biraz daha bekleyeyim de 9 çıkınca alayım.
astronomik fiyatı olan mobil telefondur.

görsel
4300'ün üstüne biraz daha koyup mercedes alabiliyorsunuz bu ne fiyattır bir telefon için. *

https://www.araba.com/308...cedes-benz-220-220-d-1972
samsung un türkiyeden en az satacak s serilerinden biri olacaktır büyük ihtimalle. daha yakın bir süreçte bin tl ye telefon mu olur derken o çıta bir anda 2 bin sonra da 3 bin oldu. iphone geldi ve dedi ki o çıta artık 4 bin, şimdi de samsung diyor ki arttırıyorum ve 5 bin diyorum. yakın zamanda ekonomik olarak düzelme olmazsa bir kaç seneye 6 bin tl ye iphone 8s, 8 bin tl ye galaxy s10 göreceğiz galiba ve giriş seviyesi telefonlar bile 2-3 bin olacak.
ne yazık ki itina ile fakirleştiğimizi gösteren resim. elin adamının kendi parası ile 800 birim para ile alabildiği s8+ ı almak için bizde istenen kendi paramızla 5000 birim para. parası olan 10 bin olsa da alacak zaten ancak bizim millet de bu kazık fiyatları ödedikçe samsung ya da apple şu malın fiyatını da şu ülkenin piyasasına göre ayarlayayım demeyecek asla. şu anda görünen bu telefonun tasarımı dışında vay anasını denilecek bir özelliğinin olmadığı. adam gider 5 bini olsa bile iki tane cillop 2500 tl lik telefon( örneğin s7 bu fiyata bulunabiliyor) alır yine bunu almaz. sonuçta 10 bin tl lik android de alsanız samsung ona 2 sene sonra güncelleme vermeyecek.
samsung s serisini kullandiktan sonra ekrani daha buyuk diye a serisine gectim cok daha memnunum. entryide a7 den giriyorum.

iphone mu? allah korusun. bak ateist adamim allah in adini verdim sana; ne ayfonu?
4300 lira asla verilmez, türkiye'de de hiç satmayacaktır. türkiye'de bir android ile bir apple telefonun fiyatı aynı ise alınacak telefon iphone olur. bu fiyat sadece kendi politikaları olmasa da bence en azından türkiye için hüsran olacak.
öncelikle samsungu baya seven biri olarak bu telefon olmamış.arayüzü çakma çin telefonları gibi duruyor.parmak izi konumlandırılabilecek en yanlış noktaya konulmuş.en azından kamera altına konulabilirdi.telefonun ekranı gereksiz biçimde büyük.benim gibi solak arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun.ayrıca 5000 tl çook fazla hede hödö yapan arkadaşlara bakmayın.adamlar yurtdışında asgari ücretin yarısına o telefonu alabiliyor.bu şikayet eden arkadaşlar doların 3.80 e vurduğunu bilmiyorlar herhalde.lan zaten alacağın 5000 tl lik telefonun 1800-1900 tlsi vergi.ülkemizin parası gün geçtikçe değer kaybediyor ve tüketici olarak alım gücümüz haliyle azalıyor.bu telefonu 4 ay çalışsan asgari ücretle ancak alabiliyorsun bir türk vatandaşı olarak.

özet:olmamış telefon