bugün

affedersin müdürüm bok gibi telefon.
tek ve çift çekirdekli işlemcileri olan iki versiyonu vardır.
bir süre sonra anlamsız ekram kitlenmesi, kendi kendine işler yapma gibi durumlar yaşatan benim güzel telefonumdur.
bir gün kapıyı vurup gidecek diye korkuyorum. bildiğin keyfine göre açılıp kapanıyor, hallerden hallere giriyor. tamam anladık akıllı telefon ama inisiyatif kullanıyor resmen bok herif.
Asgari ücretli Fakir işi telefon.
1 seneden uzun kullanmaktayım. şarjı çabuk bitiyor sanırım tüm akıllı telefonlar da bu sorun boy gösteriyor. android olduğu için gün geçtikçe yavaşlama sorunu ortaya çıktı. başka bir şikayetim yok olursa editlerim.
bir zamanlar general mobile discoveryle arasında kaldığım telefon. iki aydan beri discovery var gayette memnunum nazar değmesin maşallah. discovery s3 ten bile daha iyi tavsiye ederim.
bir aylık kullanım sonrası, sağ kolda sinir sıkışması oldu. Telefon çalındıktan bir hafta sonra düzelmeler başladı. Önce ve sonrası tabiki 5800. Avuca tam oturan, hissedilen dokunmatik ile sinir sıkışmasına son. (bkz: sinir sıkışması)
2013 haziran ayından beri kullandığım telefondur. ilk önceleri aşırı sayıda uygulama yüklediğim için kasma sıkıntıları oldu. ancak bunu sadece kullandığım uygulama sayısına indirince hiçbir sıkıntısı kalmadı. bir sene içinde sadece bataryası değişti ve onun da sebebi benim şarj konusundaki ihmalimdi. özet olarak söylemek gerekirse asphalt 8 airborne oyununu en iyi grafik seçenekleri ile sıkıntısız oynayabiliyorum.
2 yıl önce 1 milyara aldığım şimdi satmak istesem 400 liraya satamayacağım telefon..
şuan entryi girerken kullandığım telefondur.
3 milyarlık telefonlardaki tüm özelliklere sahip ve çokta memnunum.
aklım olsa almazdım telefonu.
1 milyara aldıydım şimdi üstüne 300 daha katar lg alırdım.
son model ve kocaman bir telefon istemiyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken samsung modeli.
tek eksisi az hafızalı olması olan telefon. *
1 yıl önce htc'min kaybolması üzerine 680 liraya aldığım telefon. valla ucuz diye almıştım, pek de umutlu değildim; ama gördüm ki şu an 2000 liraya satılan telefonlardan pek de bir farkı yokmuş. gayet de iyi. hiç bir sorun da çıkarmadı. ha "kamerası süper olsun" derseniz başka tabii!
Her işimi gören iş bu entariyi girdiğim piyasadaki en canlı ekran olan süper amoled ekranlı cihaz. Sadece non stop kullanım nedeni ile bir kez batarya almak zorunda kaldım bir yılda.
Bataryasi haric 1.5 yildan beri sorun yasamadigim telefon. Her isimi rahat goruyor.
üç gün önce edindiğim telefon. benim gibi aşırı beklentisi olmayan birini fazlasıyla tatmin etmektedir. 500-600 lira bandında olabilecek en iyisidir.
Kız telefonu.
Sorun değil berkeler de kullanabilir.
Arkadaşlar benim bu telefonun ekran kilidi bozuldu.
tele reset atarak fabrika ayarına döndürdüm.
şimdide fabrika ayarında olduğu için cihazın imei numarası gitmiş.( telefoncu öyle dedi)
bu konuda bilgisi olan varsa lütfen özelden yazabilir mi.
ara ara takılmalar, yavaşlamalar olsada fiyat performans açısından iyi telefon. kamerası için fazla söze gerek yok; pek iç açıcı değil. kamerası hariç diğer türlü özellikleriyle piyasadaki 1500 2000 liralık telefonların yaptığı çoğu şeyi yapar.
Guuzel telefondur.
1 yıldır kullandığım sağlam telefon.

edit: 3 yıl oldu. 2 kez format attım. tökezlemeleri başladı ama bakalım, götürdüğü yere kadar. biz böyle büyüdük amk ayakkabı aldık mı yırtılana kadar giyerdik. hayatı bize altın tepsiyle sunmadılar.
Benim telefonumdur. Seviyorum.