bugün

seni gidi seni telefonu.
bu telefon ilk çıktığında yaratıcı bir reklamı vardı.

inceliği vurgulanmış ve sevgilisine telefonu kapı altından gönderen erkek eleman kızın gönlünü alıyordu.

o zamanlar ince ve şık görünüyordu. şimdiyse demode. ilk akıllı telefonum s3 idi bu arada.
2011 yılının en çok satan telefonu.
40 milyon adet satmıştır.
satış rakamı 40 milyon olan cep telefonu.
gördüğüm ilk havalı telefon modeli. eskiden hiç dokundurtmayan, azıcık havada olan arkadaşın ağzına sokasım geliyor şimdi. üçer beşer.
ilk çıktığında patron telefonuymuş gibi görünüp 1 sene sonra üniversitedeki ilk yılında ortam yapmaya çalışan keko telefonuna dönüşmüştür. ince mince eyvallah da zaten android bu.
ben S2 ' yi göremeden S6 ' sıda çıkmış iyi mi ?
bazıları samsung galaxy s2 için m . ö diyor.
ilk akıllı telefonumdur kendileri. ne çok sevmiştim çıktığı dönemin en baba telefonuydu. hatta tepsi gibi elde tutulmaz diyenler şimdi 5.5 inçlik terlikleri kullanıyor. bu telefonda denemediğim rom kurmadığım kernel kalmadı hepsini de takır takır çalıştırdı ancak 3 yıllık birlikteliğimiz birden ansızın kapanmasıyla son buldu. hayata dönmesinin tek yolu anakartı değiştirmek ve bu işlem böylesine yaşlı ve yorgun bir telefon için gereksiz bi işlemmiş... bilseydim senle daha çok oynardım daha çok vakit geçirirdim. ..
2 yıllık emektarım...
kullanımı berbat olan, fazla mb harcayan garip telefon. Bana hediye olarak verilmişti. Sinirimi bozdu ve bugün tekrar nokia 2700 classik telefonuma geri döndüm.
Heyt be 2011 yılında aldığım ozmanın amiral gemisi. Yıllar geçti hala tutku derecesinde severim telefonumu zamanında 1 yıllık burs paramı verdiğimden olsa gerek yada ilk ve tek akıllı telefonum olduğundan bilmiyorum ozmanlar bu kadar büyük telefonu nerene sokacan diyenler Note 3 kullanır oldu.
elimdeki telefondur.gercekten seviyorum.hatta 1 tane daha alip bu bozulunca onu kullanmayi bile dusundum o derece yani.
sanırım galaxylerin en sağlamı. çok değil 2 sene önce aldım bunu, o zamanlar "aman ne kadar büyük, bu nasıl telefon" diyenler şu an kafam kadar telefonlar kullanıyor. yüzbin kere yere düştü bana mısın demedi. oysa s3, s4'e falan bakıyorum çıtkırıldım, daha geçen bi arkadaşın s3'ü yere düşünce ekranı çatladı. velhasıl en ideal boyuttaki telefondur, kullanışlıdır ve bana şu ana kadar hiçbir sorun yaşatmamıştır.
eskiden populer olan ama artik galaxy serilerinin yaninda mini gibi kalan telefon. tabletimsi telefonlardan cok daha iyi. bunca zamandir elimde sag kalan telefon. iyi dayaniyor.
bir zamanların değerli telefonu. şimdi s5 tanıtımı sunuluyor. nereden nereye...
bir üst versiyonu olan s3' e göre daha karizmatiktir. *
telefon kilit şifresi unutulduğunda formatla 5 dakikada düzelen ama android işlemci olduğu için arada takılmalar yapan şarj sıkıntısı nadir olan kullanışlı telefondur. tek kusuru sayfa geçişlerinde dokunmatiği diğer modellerine göre biraz ağırdır.
yeni güncellemesiyle hem şaşırtmış hem de helal olsun dedirtmiştir.
Son gelen guncellemeden sonra canavar gibi calisan telefonum. Onceleri bircok sayfa actiginda ekranda donma oluyordu. Kapatip acmaktan baska carem olmuyordu. Fakat son guncellemeden sonra hersey tikirinda. Cok hizli calisiyor ve son guncellemeden beri de hic donma olmadi. Ayrica pili de daha uzun sure dayaniyor. Birbirimize alismamiz cok zaman aldi ama su an ayrilmaz bir butunuz. Tek elestirim video veya fotograflara bakiyorsaniz, goruntu oldugundan koyu cikiyor. Yesil tonlar oldukca yogun bu telefonda. Ayni fotografi internete yukledigimde bu o fotograf mi diye durup bir bakiyorum. Olsun olsun da bu da nazar boncugu olsun.
üretimi durmuş , sıfırı zor bulunan bir telefon olmuştur. tabii fiyatı da 500 tl civarına düşmüştür. param olduğunda almayı düşündüğüm telefondur kendileri.
Galaxy S2 bence S3 ten daha güzel dış görünüş olarak chip dergisin de de s3 tasarımın beğenilmediği s2 daha çok kullanıcı tarafından beğenildi yazıyordu.
Tabi Biz Türkler Her şeyin son çıkanını Aldığımız içn s3 kullananlar daha çok.
şarj aletini takınca kullanamadığım telefon. direk saçmalamaya başlıyor. kendi kendine bir şeylere giriyor. çözemedim gitti.
samsung'un galaxy s serisinin 2. telefonu.

bir zamanlar rüyalarımın telefonu idi. asla sahip olamadım. ne telefondu be! 1080p video çekiyordu !!!!! çift çekirdekliydi !!!! rami 1 gb idi !!!! kocaman ekranı vardıııı !!!!

neler çıktı neler. teknoloji çok hızlı gelişiyor.
2000 mah orijinal samsung pille konuşma ve bekleme süresi yüzde 50 artan telefon.
4.1.2 Jelly Bean sürümü ile Doğan Görünümlü Şahin Gibi olmuştur.