bugün

3310 dan sonra teknolojinin ne kadar gelişebileceğini gösteren telefon.
Şarjını zorlasanız da bitiremediğiniz, s-pen olayı harika olan, güzelliklerini saymakla bitiremeyeceğim telefon. Evet büyük diye eleştiri alabilir fakat bana kalırsa akıllı telefonların boyutlarının artık müşteriyi tatmin etmemesiyle birlikte firmaların ürünlerini günden güne büyüttüklerini(S3, iphone 5, note 2 gibi) de göz önünde bulundurursak, 2-3 sene sonra telefonların bugüne göre daha büyük olacağını düşünmek için müneccim olmak gerekmiyor.
özelliklerinin savunulmasının saçmalık olduğu telefondur. şöyle ki;
kafam kadar telefonda o kadar özellik olmazsa ayıptır zaten. mesele kafa kadar telefonu kullanabilmekte. kullanırım rahatsız olmam diyenler gözü kapalı alabilir.
2 gb ram ile fark atan telefon tablet melezi cihaz. ekrani ikiye bolme özelliğini bulamadım evet biraz kaba gibi ama bunu safece telefon olarak kullanmak zaten yavanlik olur swh. herkesin sahip olmasini istedigim melez. haa bundan once wonder kullaniyordum ram yetmedigi icin custom romlar bile banamisin demiyordu bu ram ve islemci ile iki yil arkana bakmadan kullanirsin. dediler.
telefon diye alınmaz lan o. cebine koysan geniş ve zenci pipisi gibi kabarık duruyor. eline alsan bütün avucunu açacaksın da diğer elinle işlem yapacaksın.
-eee şey ben tablet olarak kullanacam diyorsan git ipad al, galaxy tab al ne bileyim al birşey işte.
hali hazırda galaxy note 1 in kalemle yazma şeyi için "mükemmel ,bu sefer kağıt kalem gibi aynı" diyenlerin aynısını bu sefer de söylediği alet.

ilkini 5 dakka test etme imkanını bulmuştum. harbiden kağıt kalem gibiydi o kalem hissiyatı. e bunun içinde
aynısı deniyor ve "bu sefer" kısmına da vurgu yapılarak "önceki o kadar iyi değildi yeaa" göndermesi yapılıyor sanki.

şimdi ortada bir yanlış var. ya önceki o kadar iyi değildi -ki denedim o kadar da iyidi yani.
ya da şimdiki de öncekinden farklı değil.

kullanıcılardan yorum bekliyoruz efendim.
Ele avuca sığmayacak teknoloji harikası bir cihaz.
Fiyatının hakkını sonuna kadar veren telefon. O kadar parayı verip alacağım telefonla mangal yelleyebilmeli, yelpaze olarak kullanabilmeliyim. Diğer telefonlar bunu yapamıyor.
Yukarida bir yerde bahsedilen;
1
2
3
4
8
10
Numaralı özellikler telefona ait değil android işletim sistemi ile alakalı olup internet radyo için de radyo programı yüklemeniz gerekmekte
Yaşantıma uygun olsa alırdım lakin s3 idare ediyor beni.
Android bilmeyen arkadaşlardan tavsiye almayın.
teknoloji özürlülerin yine elestirdiği cihaz.
23 kasım 2012 tarihi itibari ile avucuma sığdırdığım telefon.
Dün teknosa'da incelediğim ama bir türlü ele avuca sığdıramadığım haylaz, sevimli yaramazdır.
3 yıllık yol arkadaşım nokia e72 yerine bugün aldığım teknoloji harikası.. symbian' dan sonra android, havuzdan çıkıp okyanusa atlamak gibi oldu.. alışmaya çalışıyorum..

kullanan yazarların tavsiyelerine açığım..
Harika olmuş telefondur. 3 gün boyunca arkadaşımınkini kullandım, sanıldığı gibi ne cebe sığma derdi var ne de boyutuyla ilgili başka bir dert. iPhone 5 ya da kendisinden alacağim simdilik kararsızım. Kararsızlikta ise tek nedenim kulaklık ile ses kalitesi. Beats kullanıyorum iPhone 5in ses kalitesi çok daha başarılı. Onun dışında alabilecek maddi durumu olan arkadaşlara öneririm. Gayet başarı ve ciddi anlamda eğlenceli bir telefon olmuş.

Not: Amerika'da exchange öğrenciyim o yüzden fiyat bakımından aynı seviyedeler.
3-4 ay sonra 5 yıllık emektar sony ericsson k-750i'nin yerine almayı düşündüğüm ancak s3 mü bu mu yoksa sony'den ion'mu hala kararsız kaldığım telefon.
görgüsüzlerin hava için elinde gezdirdiği yeni oyuncakğı.

2,3 maile cevap vermese holdingi batacakmş gibiler.

o kadar parayı ona gömeceğine git aç karnını doyur amk.

edüt: asgari ücretli ve fakir değilim lan yazıp durma, maaşımla döverim seni düdük.

maaşımı zıhlı araç ile teslim ediyorlar desem anlaşlır heralde.
kutusundan çıkartırken bel izasından parke zemine düşürdüğüm telefon.. neyse ki en ufak bir zedelenme dahi olmadı.
ekranı çok büyük. iphone bir haber sayfasının ana başlıklarını ekrana anca sığdırırken note 2 sayfanın yarısını zorluyordu.
Cami helikopter camindan olmayan bir camdir gayet guzel kirilmaktadir. Tarafimdan basarilmistir.
Bir aydır kullanıyorum, büyük falan diye almamak için çok uğraştım kendimle ama sonra dedim ki ulan zaten heryere arabayla gidiyorsun, cebine koyduğun yok 5 dakika koy cebine hem önün kış, montun iç cebine de koydun mu tamamdır işte. Neyse aldım falan, çok memnunum kendisinden efenim.
Hele son 4.1.2 sürümü çıkmış Polonya için, kurdum benchmark testlerinde uçuşa geçti 6110 olan puanı 6900 oldu ki 6100 bile diğer bütün telefonlardan fazlaydı.
Galaxy s3 ile galaxy note 10.1 (tablet) in birlesimidir diyebilirim.
Galaxy note 2 telefon piyasasindaki en iyi ve en ileri urun. Boyutlari sizi rahatsiz ediyorsa belirteyim, 5.5 inchlik bir ekrandan bahsediyoruz. Size bir cep telefonundan cok daha fazlasini vadediyor. Ve sozunde duracak.
Beni etkileyen ozelliklerinden biri:
Coklu ekran ozelligi. Ekranin bir yarisinda incelediginiz belge, obur tarafta incelerken internet arastirmasi yapabilmeniz icin chrome.
Bir taraftan mesaj yazarken, izlediginiz videoya devam edebilme.
Tabi ki bu arada klavyenin yeri tarafinizca belirlenebiliyor ve kullanilmadigi zaman kaldiriliyor.
Bir seferde telefon, tablet, e-reader ihtiyacini karsilayacak bir telefon. Tek eksisi cok buyuk olmasi ama eliniz Galaxy S3 klavyesine buyuk geliyorsa, Note'lar bulunmaz nimet.
vileda kovasından uzak tutulması gereken cihaz.. görünce hemen atlayıveriyor içine..
note 1 varken alınmaması gereken telefondur. aralarındaki teknik özellikler ve fiyat farkı kıyaslandığında o özelliklere o fark verilmez.
kocaman, o kadar büyük telefon mu olur? nerede taşınacak? konuşurken başka dert. özelliklerine laf yok ama.
sacmalamaya basladilar, hergun yeni bi modelle keriz avlamaninda bi adabi var. su cihazi kullananlarin %90 ni mahalle arasi esnafi, yasi 40 ustu kahvehane koselerinde surten elemanlar. Allah akil fikir versin...