bugün

çoğu kız tarafından mantıklı bulunan önerme. o kadar sakalı ne edecekler öpeceksin batacak her yerine. huylanacaksın. iğğğğhh. insanın midesi bulanıyor. erkek dediğin temiz pak olmalı. şöyle yanağı yumuşacık olmalı ki kız tarafı rahatçana okşayabilsin di mi yani?

hem bu şekilde erkeğin hayat tarzını da anlamış oluyorsun az çok. sakallı erkekler hayattan pek birşey beklemezler genelde. öyle takılırlar kendilerince. kız tarafına güven vermezler..
(bkz: kirli sakal).*
(bkz: anne ben sosyal tespit yaptim)
doğrusu sakallı erkeklerin çekici olması olan cümlenin hatalı versiyonu.
sakaldan sakala ve kişisinden kişisine değişebilecek olaydır.
fatih'te, çarşamba denilen yerde yaşayan minimum 20 cm lik sakallı din kardeşlerimiz hakkında hiç de hoş olmayan açıklama.
söz konusu erkeklerin sakalsız, bıyıksız, cillop gibi halleri görülmeden yapılmış önermedir...

(bkz: sakalın erkek anatomisindeki yeri ve önemi)
(bkz: sakal tirasi/#2468767)
(bkz: sakallı erkeklerin ütücü olması)
(bkz: asiri killi erkeklere uzun sacin yakismaması)
kısmen mantıklı bir onerme. ama sonra parlaksın diye dalga gecerlerse de alınmaman lazım. onun için zordur böyle hatunları doyurmak. kah tv'de görüp "kirli sakal bıraksana aşkoooomm" derler kah bebek götü kıvamında surat isterler. bsg ya.
efil efil parlayan bir erkektense sakallı erkek çok daha mantıklıdır.dolayısıyla yine yanlış bir önerme.
şayet öpülecek yer aranıyorsa, dudak tercih edilerek üstesinden gelinebilecek durumdur.
büyük yanilgidir.
efendim; erkeğin kıllısı ali den, kadının kıllısı ayı dan gelir...

(bkz: erkeğin kıllısı ali den kadının kıllısı ayı dan)
öpüşürken kızın suratına yapışmış kıl yumağı olmak hoş bir olay değil doğrusu kirli sakal tarzı hariç.
çoğu kız arkadaşımın (hatta hemen hemen hepsinin) erkeklerde kirli sakalı acaip çekici bulması sebebiyle çok da doğru olmayan bir önerme.
ama şunu da söylemek gerek tabi:
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)