bugün

kaliteli yedek, görev adamı.. o nasıl çalımlar öyle bir sergen yatıyor içinde..
dugunlerin kamberi varsa, zirvelerin de saipsizi vardir arkadas. kah recep ivedik taklidi yapar, kah oturur bizimle kendi radyo programini dinler, kah oyuna girer girmez talihsiz bir yavrucagi bacak arasi manyagi yapar. hani ben yerinde olsam o seriden sonra derdim ki 'tamam gencler. benden bu kadar. siz takilin simdi.' biraz olsun yadirgamazdim allasen.

bi de arkasina adam kacirmayip bende gereksiz stres olusturmasa tam olacak.
ani bir karar ile uludag sozluk birinci gazoz ligi'nde omuz omuza mucadele etmeyi teklif ettigimiz kumasi saglam topcu. olumlu cevap almayi umud ediyoruz.
her gün oldugu gibi deliler bayramini bugunde kutlamak istediğim, istemekle kalmayip kutladiğim dost.
kolsuz gömlegini zehir ve fatal´in gömleklekri ile beraber ütüleyip giydirmek istedigim. masum bakislarinin ardindaki yirtici olan aslani daha ortaya cikarmamis; ask ve doga insani.

Bu adam öyle merhametlidir ki, sirf bembeyaz olan kar kirlenmesin diye üzerinde bile yürümez.
pek şukela.
ellerine sağlık olasıca yazar.
cep numarasını 11 ocak 2009 istanbul hali saha zirvesi zirve başlığı altına yardıran yazar. hani çaktırmadan 'güzel kızlar saipsizin telefonu bu saip çıkın' dercesine.

aldım numaranı bir ara mesajlarız. * *
(bkz: #4485221)

yardıran yazar.

eline sağlık.
anlayışlı adam, ne olursa olsun anlayışını elden bırakmıyor,
futbolu desen, elinden geleni ardına koymuyor,
şiirlerine baksan, okumaya doyum olmuyor,
hele bir de entrylerini okursan, gülmekten halin kalmıyor...
o bir melek. o yüce bir insan. o kelimelerin anlatmaya kifayetsiz kalacağı eşsizlikte bir varlık. o tanımadığı birini bile mutlu etmeyi başarabilen yegane kişiliklerden. allah onu başımızdan eksik etmesin.
kimse saipsiz değildir. * *
baba adamdır kendileri. her şeyin iyisine layıktır, severiz sayarız. abidir. candır. selametle...
dorduncu nesil sair.
Gece gece şiirleriyle yaran, yardıran yazar. Ayrıca meslektaşmışız. Hey gidinin hey!
takside yolculuk ederken şöföre "encok hangi radyoyu dinliyorsun?" diye sorup "alaturka fm" cevabını alınca egosu tavan yapan taksi ahalisini yardıran, yazar-dj karışımı kişilik.
organizatörlerin kralı.
çaylak yapılışını anlayamadığımız yazar/dj/aşık/dost/adam gibi adam....
durup dururken, hiçte gerek yokken çaylak yapılmıştır.

önemli not: çaylaklar kendisine atılan mesajı okur ama cevap yazamaz. yazılamayan her cevap ilerde bir gün onu çaylak yapanlara yol, su, elektrik ve dogalgaz * faturası olarak dönecektir.
caylak olmus. hatadır duzelır demıstım ama hala aynı. vardır bısey ya hu saipsiz kımın tavuguna kışt demıs olabılır ki. merakla gelışmeleri beklediğimiz, paşam saipsizim.
sözlükte bunca gereksiz başlık, bunca saçma sapan entry varken, hakaret almış başını yürümüş, saygı namına bir şey kalmamışken çaylak yapılacak belki de en son yazardır. yazık olmuştur.
çaylak olduğundan dolayı mesajlara karşılık veremeyen yazardır.
"o çaylak biz yazarsak bu sözlük batmıştır" cümlesini 173. entrysi olarak nikaltına konduracağım yazar. *
caylak oldugunu duyunca hic üzülmedim desem inanmayin lan yazari.

cok ağliyorum sözlük.
zehir için yanıp tutuşan çaylak, birazdan kendisine aşkını itiraf eden bir şarkı çalacak * *
sağlam uğraştı pankart hazırladı şiiri çok sevmesine rahmen programın azizliğine uğradı. kendini yeşil sahalara sakla diyorum. *
zirve sonu bir fotosunu çekmişim ki görmek lazım. aynı orhan veli'nin çukura düşmeden önceki hali. şöyle bogaza nazır, elinde bir sigara, üfluyor dünden kalan tüm huzur parçalarını.