bugün

Bir sual.
gizli maddelerin tam bitmesi için 2025 senesi beklenmektedir. o gizli maddelerde bitsin bu sefer g.tümüzden bor fışkıracak az daha sabredin.
menderes zamanında ek garanti yaptırıp lozan'nın hükümlerini 2071'e kadar uzatmış. ben de yeni öğrendim kesin bilgi yayalım.
şimdiye jelibon içinde yüzmemiz gerekiyordu.
Uluslararası anlaşmalar kalıcıdır. Süresi yoktur. Böyle diyince lozanın gizli maddeleri var diyorlar ve teker teker saymaya başlıyorlar. Lozanın gerçek maddelerini sayamayacak adam gizli maddelerini biliyor.
Masklavi'nin 365 gündür cevabını aradığı soru hödüsü kesinlikle şüphesiz.. O değil de ciddi ciddi buna inanan boş beleş tipitipler vardı ve işin kötüsü bunlar içinde üniversite okuyanlar bile bulunuyordu..
2023'ten sonra Kızlar teklif edecek diyorlardı o kadar heyecanlanmıştık biz de, evet.
--spoiler--
Masklavi'nin 365 gündür cevabını aradığı soru hödüsü kesinlikle şüphesiz
--spoiler--

AYNEN KANKA neden halen bittiği açıklanmıyor merak ediyorum.

kendi kitleleriyle karıştırdı beni zağar. sen git kara harp okulunu atatürk açtı diyen spikerleri şakşakla.
halen neden bittiği açıklanmıyor çünkü gizli madde de, biten bir şey de yok. her zamanki gibi bazılarını keklediler sadece.
Çünkü gizli madde. Gizli olduğu için anlaşmanin bu maddelerini goremiyorlar.halbuki gözlerini kısarak baksalar görecekler.
Beyin fukarası ciasal islamcılar bu söylemi anında bıraktılar. Ama kendi söyledikleri yalana inandıklarını anladılar mı? Sanmam.
Hedef 2071 oldu...
maden garantili uzatmış olabilirler mi diye kontrol etmek lazım.
Hakem +10 sene uzatma vermis.
Dinciler, cahil köylülerin beynini nefret ile doldurdu. Akla, hayale sığmayacak iftiralar ile. Asker, cami bombalayacak bile dediler. Her biri asilmasi gereken birer vatan haini olduğu halde hala utanmadan ortada geziyorlar.
güncel Önemli Başlıklar