bugün

diziler, filmler. bunlar sadece dikkat çekmek ve entel takınmak için hergün dvd izleyip, bilgi depolayıp, çevrelerine entel görünmek isteyen tiplerdir. erkekleri türk futbolundan haz etmez, kızları türk dizilerinden. konuştukları konu sadece dizidir, filmdir, ecnebilerin çüküdür, bokudur. konuşma aralarına da bildiğiniz üzere yes, ok, yeepp ulan gibi saftirik şeylerde ekler, aksanlı bir de. bildiğin entel dandik işte.
cok sey kaciran insanlardir.

bir kac ornek;
(bkz: ajdar)
(bkz: carkifelek)
(bkz: sabah sabah seda sayan)
avrupa yakası, yaprak dökümü binbir gece, bez bebek gibi seviyeli, kaliteli ve müstesna(!) dizileri izlemeyip cnbc-e izleyen entel pis kaka insanlardır!!!
e2, cnbc-e, tnt arasında mekik dokuyan insanlardır . arada çaktırmadan flash tv'de gerçek kesit'i de izlerler ama hemen kapatırlar.*
sahin k dan önce, sahin k dan sonra diye ikiye ayrılan entel kişilerdir bunlar.
siz adam gibi program yaptınızda biz mi izlemedik cümlesini söyleyen insanlardır. bizim ülkemizde programın bir ölçüsü olmamasının sebebidir. ya tam cıvık böyle ele ayağa bulaşan bir program yapılır ya da insanı kasım kasım kasan, yatarak izleyince ayıp mı ettim lan düşüncesine sokan programlar yapılır. (bkz: urfa da oxford vardi da ben mi okumadim)
türk işi izlenecek yapım sayısı iki elin parmaklarını geçmediği için kaliteyi dışarda bulan insanlardır.