bugün

hoş bir nicke sahip altıncı nesil yeni yazar. hoşgelmiş.
bugün için nickı yalan olan yazar.
(galatasaray-netanya)
"Sabri bir vuruuuşşş ve malesef sabri zor olanı yaptı topu stadın dışına yolladı"

(bkz: pes türkçe spikeri)
galatasaraylı oldugu tarafımdan tahmin edilen yazar.
rahatlıkla konuşup anlaşılabilecek yazarlardan.
güçlerimizi birleştirirsek süpersonik atraksiyonlara girebileceğimiz yazar. hissediyorum.

hasan şaş kadar agresif ile sabri ve öfkeli.**
sabri sarıoğlu hayranı olduğunu yazmıştır. fakat galiba futboluna hayran değildir. * *
(bkz: brat)
özünde supermandir. telefon kulübesi görmesin hemen girer savurur pelerinini. canımdır.
sabri'nin sanat eseri ortalarından esinlenmiş yazar.
kendisi bir çeşit giacomo casanova dır. aynı gun aynı sehirde 3 ayrı kızla bulusur fakat yakanlanmaz. ama kendisi candır. benim üstadım aynı zamanda kardeşimdir.
B*RAD'a olsan herşey daha güzel. 376 km uzağa atanıp bir de baktım yoksun sendromu yaşatan üvey kardeşim. kaiten zushi'ye gitme fikrim hala geçerli.
--spoiler--
hepimiz bazen birileriyle o kadar yakınlaşırız ki dostluğumuzu ya da kardeşliğimizi hiçbir şey engellemiyormuş gibi görünür. bizi ayıran küçücük bir köprü vardır, hepsi o kadar ama tam sen bu köprüye adım atacakken sana şu soruyu sorsam:"bu köprüyü geçip bana gelir misin?" işte o anda artık bunu istemeyiverirsin, sorumu tekrarlasam öylece suskun kalırsın. o andan itibaren aramıza dağlar ve azgın nehirler girer, önümüzde bizi ayıran ve birbirimize yabancılaştıran duvarlar bitiverir ve bir araya gelmek istesek de artık yapamayız ama o küçücük köprüyü düşündüğünde sözcüklere sığmayacak kadar büyüyüverir gözünde; yutkunur ve şaşar kalırsın...

nietzsche aglarken
Irvin D.Yalom
--spoiler--
leman kultur de bira içerken onemli mevzuları masaya yatırıp gecenin sonunda hassktr diyip hayaller kuracagımız yazar. kardeşimdir.
dünyalar tatlısıdır. *
bi de candır.
--spoiler--
gelecegim, bekle dedi, gitti
ben beklemedim,
o da gelmedi
ölüm gibi birsey oldu.
ama kimse ölmedi.

Özdemir Asaf
--spoiler--
Öfkesi temiz yanıdır onun.
bazen dönersin, sırf bulabilmek için.
çoğu insanı kaybettik.
Kalıplaşmış bir cümle öbeğidir, okadar alışılmış bir durumdur ki; eften püften her pozisyonu saatlerce konuşan maç yorumcuları bile durumu umursamamaktadır.
o ne sevimli yazardır öyle, dışardan gören korkar cüssesinden göktedir saçları ama nasıl sevimlidir, dünyalar tatlısıdır karşınıza geçip size doğruları söylediğinde hatta size evet sen salaksın dediğinde bile bi durup düşünür adama hak verirsiniz. nadir gelen kral adamlardandır.