bugün

o yöne bakmamanız gerektiğini belirten soru.. en azından saatlerce..
geç kalınmış bir söylemdir. on saniyeye kadar farkedilir. ve o anda söylenir.
+ ne var nooldu ??
- ya biz senle sevişmişmiydik ? bi an hatırlayamadım.
+ hayır yooo !
- işte bundan bahsediyorum !
(bkz: uff ne var be slk)
otobüste bir adam yapmış herhalde adam kur yaparken bokunu çıkarmış olacak.
kadın birden bire bağırmaya başladı
-ne bakıyorsunuz beyendi yaaaaa
adamcağızda bakmıyorum falan diyor hani napsın kadın kendini yırtıyor.
Saatlerce bakılmasının gereksiz olduğu durumdur. ve ayrıca kız da sanki biraz anguttur.
etkilenmiş olmasına delalettir - konuşabildiğini saatler sonra hatırlamasından belli.
ne var denilir, artık bakmayı kes diye duyulur.
ben de ona bakıyodum da bişey bulamadım diye cevaplandırılmalıdır.
bakılan kişinin hoşuna giden bir durumdur yani totosunu kaldırırsınız bi güzel, egosu da tatmin olur, bu bakışmalar bitene kadar her şey olur dünyada saniye 81 çocuk doğarken 77 kişi ölür bilmediğimiz bir yerde artçı sarsıntı olur, birisi diğerini bıçaklarken bir diğeri bir başkasına aşık olur, birisi ölür bir evde cenaze olur karıncalar uykuya dalar dünyanın bir yarısı güne uyanır diğeri geceye yatar...her neyse ne diyordum o kız sizden hoşlanmamış sadece egosunu tatmin etmiş ve olay bitmiştir bu kadar yani fazla işey aramayın beklentiyi az tutun ki hayal kırıklıklarınız çok olmasın.
mottosu az laf çok iş olan kız tepkisi.. unutamadığım anlardandır.. hayatını sikerim diyen kız bir, ne var diyen iki..
senden hoslanmiyor olmasi %90 ihtimaldir.
dişi öküzdür.
+ne var nolduuu
-dünyanın en güzel gözleri eşşeklerdedir ya
+ee ne olmuş yani
-ben de yarım saattir en güzel gözlerden birine bakıyorum
+çok teşekkür ederim ama benim sevgilim var taammı
-asfkjasfkhg.
(bkz: türk kızı)
-ne var be
-sikim
-.........
saatlerce gözlerine bakılan bir dişinin "ne var?" demesi dişilerin sıklıkla uyguladığı bir test'tir. bu tepki alt yazılı bir tepkidir. erkekler bu alt yazıyı okuyabilselerdi eğer,aslında dişinin "saatlerdir bana bakıyorsun yeter artık harekete geç ve bir şeyler yap" demek istediğini anlarlardı. bu dili bilmeyen zavallı panpam, kendisinin terslendiğini düşünür ve gardı düşer. şunu aklınızdan çıkarmayın panpalarım, dişilerin "söyledikleriyle anlatmak istedikleri" çok farklı şeylerdir. dişiler duygularıyla konuşur erkekler mantıklarıyla.ne yapalım ki bu böyle...