bugün

yaramaz adamdır. saat zevki olmayan erkek mi olur dedirtir.
saat erkeğin tek aksesuarı olduğuna göre aksesuar sevmeyen erkektir.
hani siz elitler saati aksesuar olarak takıyorsunuz ya aq.
saat çünkü aksesuardır ya.
aksesuar çünkü bu.
zamanı öğrenmiyorsun.
şekilli bir şey duruyor kolunda kafam kadar.
3 kilo falan.
aksesuar ya bu, saatin aq.
Kültürsüzdür.
Kelepçe takiyorum ben.

Saatin fetisi olmuyor yok yani.
muhtemelen saatinin pili bitmiş olabilir.
Adam değildir.
Adam mıdır ? Büyük bir şüphe var bu konuda.
benimdir takamam rahatsız eder daima belki de alışkanlık haline getirmediğimiz içindir.
ilerde koleksiyon yapmayı düşündüğüm durumdur lakin şuan için takmıyorum takmıyorum ucuz birşey takmak istemiyorum pahalı birşey alıcakta param yok.
PANERAi LUMiNOR severim.
görsel
Parası yoktur alacak ya da alışmıştır ağırlık olmamasına kolunda. Böyle demirli çelikli saat takan, gömlekli, traşlı, iş erkeği değil her saat takan erkek de. Saat kaç? Sorusunu sormaya alışmıştır. saate telefondan bakıyordur. (ihtimaller çoğaltılır.)
Fakirdir abi belki de niye adam değil diyorsunuz. Yapmayın böyle şeyler teessüf ederim.
Saatin kordonu kopmuştur hacı ondan takmıyodur.
Normal biridir. . Abartmaya gerek yok.
her şeyden rahatsız hisseden anksiyetik kişilik olabilir. dalga geçmeyin.
Saati aksesuar olarak değil, araç olarak görüyodur. Çıkarır telefondan bakarım, ellerimi yıkarken çıkar tak yapmam, camı kırılma derdi yok rahat ederim diye düşünüyordur.
Kolumu yoruyor, bir yerlerde unutuyorum, lavaboda sıkıntı zaten, elim kolum rahat durmuyor bir yerlere çarpıyorum içim gidiyor, bunun gibi sebeplerden dolayı takmıyorum.
Alan olsa takilir da, alan olmadiktan sonra takilmayan saattir.
keş erkektir, freedom tayfasından hippie erkektir.
Zaman kaygısı yoktur belki de belki de adam olmamıştır daha, ergendir, ruhu çocuktur ya da küçüktür belki de, boştur ya da. Bilmiyorum seç al birini işte.
Kendini güldüren erkeklerden hoşlanır. Evet.
aynı zamanda slim sigara ve ice tea içiyodur vurdurma olasılığı yüksek.
takıncada deli diyorlar.

görsel
takıncada deli diyorlar.

görsel
saate bakmak için telefonunu çıkarır.