bugün

Ağlamak istiyorum sözlük, çocukluğumu özlüyorum. Arkadaşlarımla akşama kadar saatlerce oynamak istiyorum. Karne alacağım günü iple çekmeyi istiyorum. babamın beni sopayla dövmesini bile özlüyorum. sorumluluk sahibi olmak istemiyorum ben; çocuk olmak, bugünü yaşamak istiyorum. Lys sonucu aciklandi mi diye ikide bir lys 2013 basligina girmek istemiyorum. Birinci sınıf hocamı özlüyorum. Mehtap`ın tacını alıp kaçmak istiyorum. Onurla okul cikisi kosa kosa kavakliga gidip bir paket sigarayı on dakikada icmek istiyorum. Cinselligin hayatımdan cikmasini istiyorum. Son iki yıldır hep evdeyim sozluk, kalkiyorum twitterdan haberleri okuyorum sonra sozluge giriyorum farkli kanepelerde farkli pozisyonlarda oturarak yatarak radyo dinleyerek vaktimi olduruyorum sozluk. Yasadigim yer tatil beldesi olmasina ragmen denize bir kere bile gitmedim sozluk. Ve yine ağlamak istiyorum sozluk, gozlerim sisinceye dek aglamak istiyorum.

Edit: entryi yazdiktan sonra anasayfaya gittim sozluk, ikinci sirada 2013 lys sonucu vardi, yine ona girdim sozluk, yine ona girdim. Amina koyayim ben boyle hayatin.
hiç hoşlanmadığım bi kızla hergün mesajlaşıyorum. ve mesajlarım genellikle hoşlanıyomuş gibi. kendimden nefret ediyorum lan. ama yaz sıkıntısı. yapacak bişey yok. kızda benden hoşlandığını sürekli belli ediyor. siktiri çeksem bu sefer yazım iyice boş geçicek. amk sikerim böyle hayatı diyorum çoğu zaman. ve özellikle bu kız yüzünden hayatımın ne kadar boktan olduğunu farkediyorum.

(bkz: allahını seven üzerime bi kız atsın)
brezilya ispanya maçını izlemiyorum şu an itiraf ediyorum. hatta konfederasyon kupası maçlarının hiç birini izlemedim al sana ikinci itiraf.
bugün yaz okulumun ilk günü sözlük. daha önce üçer defa aldığım dersleri dördüncü kez almış olacağım. sabır sözlük, ya ben okulu bitereceğim ya da o beni.
Keske bugun hic yasanmamis olsaydi be sozluk, hem bu kadar yorulmamis olurdum, hem de annemin ve sevdigim insanin gozunde deger kaybetmemis olurdum. Bazen Yaptiginiz bir salakca ve gereksiz harekette butun degeriniz gider ve su ana kadar yaptiginiz butun guzel seyler unutulur ya. Iste oyle bi durum benimkisi.

Ayrica anneme de sesimi yukseltip konustugum ve onu uzdugum icin allah belami versin. Bu gece kendimden nefret ettim.

Bir de kendimi psikolojik olarak rahatlatmak icin keyifliymis gibi baslik aciyorum ya o da ayri bastirma psikolojisi komedisi...

Kimse kimseyle zorla birlikte olamaz. Herkes istedigi, sevebilecegini dusundugu kisiyle olsun. Kiminle mutluysa onunla olsun.

Bazen birini kaybetmemek icin elinden geleni yaptiktan sonra ayagindan geleni yapman gerekir...

Gitmek gibi...
yemin ederim bilgisayar başında oturmaktan ciğerim soldu amk.
bence seksiyim. gayet bu.
her şeyi inadım sayesinde kazanıp, inadım yüzünden kaybediyorum.
içmemem lazım evet üç aylardayız. günah dimi? inanır mısın günaha sen?
sensizlikle kendime çektirdiğim acı? o günah değil mi? bana günah değil mi? gtimelerin yetmedi mi?
belki bi özür, ağızdan çıkmış yutulamayan laflar.
demedim mi sana konuşmayalım, canımız sıkılmasın demedim mi?
resmine baktığım yetmedi mi? bi de last seen olayı var.
nerde diye kafayı yemelerim onu söylemiyorum bile.
bu gece beraber uyuyabilirdik, başım gögsünde kalbini dinliyor olabildim,
sense saçlarımı kokluyor olabilirdin şimdi gözlerime bakarak.
Sarilalim dicektim az kalsin. icimden boyle seyler de geciyor iste. Sarilalim, dudaklarin. Tamam sustum.
dünya mı dönüyor kafam mı? sen de dönsen ya?
bi de
https://www.youtube.com/watch?v=eDIaDS9HhMw
buraya yazdığım hemen her ıtırafı * hemen ya da saatler sonra da olsa şukulayan ınsanlar var. ya tek kışı bırden falzla artılıyor ya da bırden fazlalar ama sızı sevıyorum sözlük ahalısının üyelerı.
(bkz: seri artı oy veren melek)
ev arkadaşım eski sevgilisine ben seni seviyordum ama sana tahammül edebilecek kadar sevmiyordum dedi. olum nasıl laf lan o. git bileklerini dikine kes intihar et öl. dön dön tekrar öl. benim içim acıdı gerçekten.
sözlük, o gün fazla umursamaz davrandı. bir de morali bozuktu sanki. beni gördüğüne hiç sevinmedi. hatta beni görünce neşesi kaçtı bile diyebilirim. keşke biri bana "sen gelmeden önce gayet neşeliydi" dese. bunu bilmek bile içimi rahatlatırdı. kendimi boşuna umutlandırmak istemiyorum zaten bunu umutlandırmak için de yapmıyorum. sadece beni birazcık olsun kafasına taktığını, önemsediğini bilirsem hayatıma hiçbir şey olmamış gibi devam edebilirim. buna gerçekten ihtiyacım var. beni görmek onun az da olsa canını acıttıysa sözlük, 2 yıldır onun için yaptığım fedakarlıklar boşa gitmemiş demektir. beni anlıyorsun değil mi sözlük? kimse anlamıyor da.
bir korku bastı şuan, çözemedim. böyle içim kıpır kıpır. gerildim.
en yakin arkadasimin hoslandigi pesinden kostugu kiz bugun bana acildi.

kiz cok guzel cok iyi biri. teklifini hemen geri cevirdim ama genede kendimden utaniyorum.. nasi benden hoslanir amk. git kimi seviosan sev lan. ben arkadasimin yuzune nasi bakcam...

dile kolay 24 yil adamla pipimiz beraber kesilmis..
Yanlışlıkla çoğu yazara artı oy vermek isterken eksi veriyorum. Çok uzuluyorum sozluk. Sonra hemen düzeltip artı oy da veriyorum aynı entrye.
insan sorumlulukları olduğunu o sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğinde fark ediyor. çevremde bir şeyler oluyor ve ben dışında kalmaya çalıştıkça olayların merkezinde buluyorum kendimi. olay dediğime bakmayın. bir kaç küçük tartışma aksiyon desen yüzüne tükürürler o derece. bazen dönüp diyorum ki kendime kaptan her şeyi kontrol edemezsin az rahat ol. böyle demekle içim gram rahatlamıyor ama en azından kendimle konuşmuş oluyorum. bu arada sinekler berbat yaratıklar.
götüm ben. gevşek zeminde yürümeye çalıştım olmadı.
geberirsem insanlığımdan, iyi niyetimden, vicdanımdan gebericem. yeminle bak.
Tarihe baktım da, 1 temmuz.
1 temmuz 2012de ilk defa aşık olmuştum. Tam 1 yıl geçmiş, ve sevinerek söyleyebilirim ki ben onu unuttum. Artık nefret bile etmiyorum ondan.
(#20294009) sırf şu entryi gammazlamak için gecenin 5 inde bilgisayar açtım amk.

hayır sen kimsin lan? kim oluyosunda eksi verene orospu çocuğu diyosun. napalım eksi butonlarını ? münasip bi yer göster oraya tıkıştıralım.

nasıl bi kafa lan bu. adam beğenmemmiş eksi vermiş, sen gibi ana bacı kaysın mı bundan sonra seni beğenmeyenler?

bak şöyle yapalım;

senin entrylerinden eksi butonları kalksın, eksi vermek isteyen direk sana mesaj atsın aynı içerikli? nasıl.

bi de sen eksi verme, eksi vereceğin arkadaşa söyle, o da sana ana bacı kaysın. nasıl amma? iyi de mi.

ha silinir falan entry;

--spoiler--
gece gece aklıma düştün lan, arayıp hal hatır sorayım diyorum. sonra ı ıh, acına eskaza bir salaklık eder, tuz basarım diye vazgeçiyorum gecenin bir vakti.

zaten geçen aradığımda da ulaşılamıyordun. aklıma geldin lan işte... anıyorum seni zaman zaman, haberin yok inşallahlarla bitiriyorum cümlelerimi.

amin...

edit : bu yazıyı serefsizimbenimaklimagelmisti nin nick altına yazacaktım, hangi kafa ile buraya yazdım bilemiyorum, neyse. linki kopyalayım.

bu entry e eksi veren orospu evladına selam ederim, annenlere selam söyle...
--spoiler--

edit kısmına dikkatinizi çekiyorum...
Yine bir haltlar karıştırdım da inşallah yanlış yapmamışımdır.*
hayatımda ilk defa bir kıza bu kadar bağlanmıştım. sevgimi 2 yıl sonra karşısına geçip anlattım. o da, bana karşı aynı duyguları beslemediğinden bahsetti. ama kabullenemiyorum. yani evet, sevmiyor olabilir. ama emin olamıyorum. keşke düzenli olarak her hafta suratıma karşı seni sevmiyorum diye haykırsaydı. haftada olmasa da senede bir gün.
mutsuzum ve umutsuz bir vakayım. Hayattan hiç bir beklentim yok.
sol frame akmıyor, moralim bozuldu lan. dün sabah böyle değildi halbuki. ancak bugün iş günü tabi, millet işe güce gidiyordur. ben böyle amele gibi bilgisayarın başında saatlerimi harcayayım. sonu ağustos böceği ile karınca hikayesi gibi bitmesinden korkuyorum. *
babam zamanında yedek subay olarak konya-antalya arasında bir dağ kasabasında ilkokul 4 ve 5 i okutarak askerliğini yapmış. sene 1960 civarı ve hala öğretmenler gününde arayan 5-6 kişi var hatırını sormak için. ben bu sene doğum gününü unutup aramadığım için o kadar utanıyorum ki, böyle güzel bir insanın.
yine bir avuç bok yığını şeklinde uyandım, sebepsiz yere gelip insanın göğsüne oturan hüzün var ya ben onun ...neyse..