bugün

yeni girdiğim bir ortamda hoşlandığım bir kız olursa ona karşı düşman kesiliyorum sanki amk. yok böyle bir şey. herkesle sohbet muhabbet oh mis hoş. ona gelince bir gerginleşiyorum. bir şey dese bana ağzını burnunu kıracağım sanki. öyle bir gerginlik. böyle uzaktan kesişmeler falan. çıkışta göstereceğim ben sana gibi. başka biriyle konuşsa aniden dönüp dik dik bakmalar. merhaba bu arada ben de nazlıcan dese direk dalacağım amk. noluyosa. nasıl geriliyorsam. neyse haftaya tanışırım inşallah artık.
ilk defa birini işten çıkardım. zor ama gerekli bir karardı.
gözleri doldu, çok canım sıkıldı.
çalışsaydın be anam sende. napayım? cv'ne yazdığın hiç bir haltı yapmamışsın işte.
sen bizim ismail abi gibi, benim dedem dük'müş demiş işe gelmişsin.

e gördük deden dük değil.
üzgünüm, yemedim.
ailemi hiç özlemiyorum. bursaya geldiğimden beri öyle rahat hissediyorum ki. sanki hayatım boyunca onlarlayken hapis yatmışım da yeni çıkmışım gibi hapisten. dönem arası gideceğime üzülüyorum onların yanına. onlar benim özgüvenimi yerle bir eden etkenler. çocukluğumdan beri. burada yeni yeni kendimi bulmaya başlamışken bir de oraya dönmeyi düşünmek bile moralimi bozuyor. aile normal aile değildi ki. baba desen dediğim dedik çaldığım düdük bir baba. dayakla büyütmüş çocuğunun bunalımda olduğu zamanda dış görünüşüne hakaret etmiş ; şerefsiz diyerek çocuğunu çağıran biri. anne desen dediklerini bağıra çağıra kabul ettirmeye çalışan karşı laf yiyince babaya devreden ; oğluyla arasındaki sırları babaya aktarmayla görevli bir memur gibi. sevgi desen yok. saygı yok. hiçbir şey yok. oraya bağlayan tek bir şey bile.
2012 yılında hala birileri beni keşfedecek umudu taşıyorum.
eskiden 'çocuklar duymasın'daki haluk gibi biriyle evlenmek isterdim. şimdi 'zengin kız fakir oğlan'daki nurhan gibi biriyle evlenmek istiyorum.
yalnız bu iki karakter birbirine tamamen zıt. burdan da şunu anlıyoruz ki, ben ne istediğini bilmeyen bir insanım.
şu diziler iyi ki varlar, yoksa evleneceğim insana dair hiçbir düşüncem olmucaktı. *
hani o soğuk kış gecelerinde kömür sobası gümbür gümbür yanar da annem sıcacık çayı koyardı sobanın üzerine,odamıza mis gibi çay kokusu sinerdi.sohbet eder,günün kritiğini yapar,çaylarımızı yudumlardık, sonra kimimiz ders çalışır, kimimiz televizyon seyrederdi odanın bir köşesinde.bundandır belki de ne zaman çay kokusu duysam huzuru koklar gibi oluşum.
cemal süreya demiş ya "yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı."diye ben de diyorum "çayın mutlulukla bir ilgisi olmalı."
şimdi bakıyorum odam sıcak sayılır elektrikli sobam var,kupama doldurduğum sallama çayım yanıbaşımda,yalnızlık diğer ucumda,büyüdükçe eksiliyor bir şeyler hayatta...
bugün metrobüsle giderken tam köprünün başına geldiğimde her duyduğumda gözlerimden yaşların süzüldüğü iki şarkıdan biri olan candan erçetin den söz vermiştin bana çalmaya başladı kulaklıklarımda ve yine yeni yeniden o yaşlar süzüldü tutamadım. yanımdaki çocukta birden gözümden yaşlar akınca ufak çaplı bir garipseme yaşamadı değil. ayrıca bu şarkıda ve sezen aksu nun adı bende saklı şarkılarında neden bu kadar duygu seline kapıldığımı anlayabilmiş değilim.
sözlük yaklaşık yarım saat önce 1 tam tablet xanax aldım... uykusuzluk sorunum için... şu an esnemekten ağzım cart diye yırdıldı yırtılacak. bu kadar çabuk etki etmezdi normalde... ve yapmam gereken işler var... hay benim aklımı.... seveyim sözlük... ığaaaaaahhaaağğğ...

Edit: bu son anlamsız kelime.. Esneme sesidir..

Edit: kıyamamm. Eksiledi.. Nasıl bir itiraf bekliyordun ki.. Sözlük yan komşumu öldürdüm. Toprağa gömdüm. Hatta üzerine de çimento döktüm. Şu an kurumasını bekliyorum... Oldu mu?
itiraf ediyorum arkadaşlarıma çok düşkün gibi davransam da aslında hep kendimi düşünüyorum birinden özür dilerken bile sadece kendi duygularımın tatmini için yapıyorum .
matematik öğrenmem lazım sözlük. aliye sarasım var o çok güzel anlatıyordu ama derdi çok heralde pek umursamıyor beni.
bir anlaşma yapmak istiyorum artık. Bana matematik anlatana ben türkçe tarih coğrafya ve bilimum eb anlatıcam.
bence iyi teklif.
not: sözelciyim.
karnım acıktı ve hatun bana yemek yapacağına arkadaşına gitti. belli etmemeye çalışsam da alındım, kırıldım, üzüldüm. yarın bana anca mantı yaparsa affedebilirim onu.
çok sıkıldım sözlük. evde tekim. konuşacak kimsem yok.
resmen kafayı yemek üzereyim.
Bugün anladım o kadar zayıf karakterliyim ki sözlük. Küçücük bir hata da mahvoluyorum. Ben beceremiyorum yaşamayı.
bugün bi teyzeyi karşıdan karşıya geçirdim, +20 sevap points.
random gülüşü kullanılmış entry leri direk eksiliyorum.
doğum günüm bu gün sözlük. Sevdiklerim sağolsunlar düşünmüşler beni pasta almışlar süpriz yaptılar. Halbuki hiç sevmiyorum. acayip sıkılıyorum böyle ortamlardan. Onları kırmak da istemiyorum. Bilmem ne söylesem de yapmasalar birdaha.
''emir'in yolu''na 2 dakika kadar bakmış bulundum. çok utanıyorum.
zaman sadece geçmek için var neden panik yapayım ki ben de izliyorum sizler gibi...
interrail yapalım diyoruz biz bir kaç kişi gelmek isteyen falan olur mu ya da yapan var mı daha önce bana bir ulaşabilir mi, ulaşırsa +20 sevap points yazıcam hanelerine.
Bugun yine icimde sana karsi bir seyler hissettim ve bu histen de nefret ettim. Her sey icin tesekkurler hayatima eden insan.
Teşekkürler hayatıma giren insan.
teşekkür ederim.
Teşekkürler önce olur deyip sonra da olmaz diyen güzel insan.
şuan gerçekten üzüntü ve sinir yüklüyüm sözlük. ve "üzülme lan" falan diyecek tek kişi yok yanımda. tamamen hayal kırıklıkları dolu bir gün. lanet olası bir gün. devamı sırf küfür dolu. neyse görüşürüz sözlük.
ulan ben sinirli miyim ben durum ıdare edemıyor muyum bak çok sinirlendim şimdi ama aslnda sinirli değilim sonra efendim yok her istedğim olsun istiyormuşum yuh hemde ben haa gel de delirme şimdi !