bugün

kafam bir milyon sözlük,ne varsa karıştırdım alkolleri, ne varsa atıştırdım mezeleri, ama lanet olsun ki, seviyorum insanların bazılarını, ataları insan olmadığı halde.
sözlük uzun zaman oldu sana itiraf yazmayalı.
taşındım sözlük 2 ay oldu tam bugün. istanbul'dayım artık.çok mutlu değilim ama idare eder be.1-2 sene sonra bakalım nerede olacağız.hani sana yazıyordum ya bir kız vardı hani ben ona aşıktım devamlı içiyordum onun için falan fıstık ; artık yok.çok salakmışım be sözlük şimdilerde anladım. seviştiği erkekle mutluymuş; e peki o hal.zati iyice nihilist oldum bu aralar pek tınlamıyorum ama adam bunu yedek çantası olarak kullanıyormuş ya işte o çok koydu lan. duyuyorum ordan burdan.biz sevdik elalem ilerde elinin kiri olarak bahsedecek .acı ama komik .napalım bize de bir kuyruk acısı gerekiyordu azıcık ucundan oldu da hani, ya da yok lan oldu oldu.tek başına yaşamak zormuş onu anladım.izmir'i özledim arkadaşlarımı özledim ; ailemi özledim aslında her şeyi özledim.sabahları küfür eder gibi "gevrekkkkkk" diye bağıran gevrekçiyi bile özledim o derece.
içecek bir arkadaşım bile yok.üzülüyorum. iyisinden bir hatun bulayım , yanıma taşınsın birlikte yaşar gideriz.bir de çocuk olursa, evleniriz işte.o değilde yalnızlık adama neler düşündürüyor yavaştan anlıyorum.
sanırım gitgide ona daha çok bağlanıyorum. buda hoşuma gidiyor. *
bazen çok uzaklara kaçıp gitmek istiyorum ama yapamıyorum...
rakı var bitmiyor. bira var tükenmiyor. kafam güel sözlük şerefe.
sözlük gözlerim ağrımaya başladı ama ben hala essay i bitiremedim.
kahveyi çok seviyorum ama mesela
evinin yakınlarında karşılaştığın eski bi arkadaşına “gel yukarı çıkalım, kahve içelim” dediğinde “gel yukarı çıkalım, sevişelim” der gibi oluyosun. artık kahvenin üzerine yapışmış bi şey o çünkü. diyemezsin.

arkadaşına “gel yukarı çıkalım, kola içelim” dediğini düşün. onuda diyemezsin yani. çok ciddiyetsiz, çok çocukça geliyor. mahallede top oynadıktan sonra bakkala doğru yönelen arkadaşına “dur bakkala para verme, gel bizim kapıya çıkalım birer bardak içelim” der gibi oluyor.

süt desen olmaz, gazoz fazla tecavüzvari, türk kahvesi çok komşu gezmesi, meyvesuyu çok anaokulu kahvaltısı.

işte böyle durumlarda çok geriliyorum.
yine olmadı lan sözlük. zaman-mekan izin vermedi. olasılık bulutu içine bodozlama dalsam da hiç bir zaman o yağmur tanesi bana denk gelmeyecek sanırım. teşekkürler dünya, ben de seni sevmiyorum.
Sevişmek istiyorum sözlük. Yani öyle değil. O beni sevsin ben onu seveyim istiyorum. Sevişmek yani.

iciniz fesat olum.
hayır anlamadım ki neyi bekliyorsun? büyük harflerle "benim için bir şeyler yaptığını görmeden düze çıkamıycaz" dövmesi mi yaptırayım alnıma? kurtaracaksa cidden düşünüyorum da. bu bir şey de kesinlikle "hadi yarın senin istediğin bir şeyler yapalım." değil bil de. ulan 1 yıl oldu işi resmiyete dökeli nerdeyse 2. yılımız bilmiyor musun nelerden zevk alabileceğimi? peki ben niye bunları bile bile hala sen diye diretiyorum? yok bu iş olmayacak ya.
the elder scrolls v skyrim'da başıma gelen diablo 3'te de başıma geliyor. son bir senedir kullandığım makinanın ileri derecede sorunlu olması bana zamanıdna skyrim'ı oynatmadı hatta oynayan arkadaşlar sağoslun kıskançlıktan çatladım. şimdi de aynısı diablo 3^te başıma gelecek. ben yine kös kös bakacağım yeni makina alana kadar. bir bana inadına gözüme sokar gibi anlatacaklar. geçen sefer cici durmuştum da bu sefer duramayabilirim.. yok sözüm oynayanlara değil, sadece oyunla ilgili tüm bilgileri yanımda anlatıp beni deli edenlere. "yapmayın etmeyin. sinirlendiğimde hiç şirin olmuyorum sayın arkadaşlarım!" diye buradan onlara sesleniyorum ama biliyorum ki duymayacaklar, duysalar da inadına yapacaklar. şaka maka bir gün kaldı oyunun dağıtımına.
benim dayıoğlu galatasaray şampiyon olunca sevinçten bayılmış işyerinde. önüme gelene anlatıp gülüyorum. götüme de anlatıp birlikte gülmüşlüğümüz var.
üniversitede ingilizceden kalacam yahu öğrenmem lazım ama kursa mı gitsem özel ders mi alsam bilemedim.
Tek bir kadın, tek bir kadın.. Beni çok üzüyor..
seviyorum ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayn.
kendimi her zaman yalnız hissediyorum sözlük.
nereye gitsem bırakmıyor bu durum beni. eve gidiyorum, yurdu ve yurttakileri özlüyorum, yurda geliyorum evi özlüyorum. çevreme dönüp bakıyorum da, hiç kimse yalnız gözükmüyor. evet, 'aslında herkes yalnızıdr.' diyeceksiniz ama ben neden her an hissediyorum ki bunu? yapmcık değilim, olduğum gibiyim, benden kimseye zarar da gelmez. aptal da değilim. ama neden böyle? neden ilkokul arkadaşlarımdan birisiyle konuşmuyorum şu an? onu geçtim, neden lise arkadaşlarımdan birisiyle konuşmuyorum, aranmıyorum? ve hatta ve hatta, neden şu anki içimde bulunduğum ortamda da yalnızlık beni bırakmıyor? evet, kabul ediyorum ki bazı konularda çok pasifim. ama tek engel bu mudur yoksa ben mi o kadar kötüyüm? o kadar karmaşık duygulara sahibim ki, ne dediğimi veya ne diyeceğimi ben de bilmiyorum...
annem öptüğünde geçen acılarımı özledim!
benden adam olmaz sozluk. saygilar.
başlıkta yazan transfer kelimesini traktör olarak nasıl okudum hala hayretler içerisindeyim.
halbuki bizim orada traktör demezler motor derler.
kpss calısmam gerektiği halde calısamıyorum.
çok yalnızım sözlük. kendimle çatışıp durmaktan çok sıkıldım, yanlış anlaşılmaktan, taşıdığım sorumluluklardan, yaşadığım hayattan çok sıkıldım sözlük, sevgili dediğin insan bile uzak gelirken bana nasıl yalnızlığımı dağıtayım sen söyle bana...

karma karışık içim, gözümde bir damla her daim akmaya hazır.
içim çıkana kadar ağlayasım var sözlük bi yararı olur mu acaba ?
çalışmaktan nefret ediyorum. pazartesi çalışmaktan daha çok nefret ediyorum. üşüyorum, uykum var. lanet olsun ya. para kazanıyoruz da noluyo maaş aldığımız gün bitiyo amk. sokucam lan işine de gücüne de.
birgün otobüste otururken karşıma şeytan uşağı mini etekli bir kadın geldi. istemsiz olarak gözüm kaydı ve tenasül uzvum kıpraştı. sonra hemen tövbe ettim.
kızlardan tiksinti duymaya başladım. artık hiç heyecan yaratmıyorlar. galiba doğru yoldayım.
tekrar ben geldim. hoşgeldim. ne kadar anormal bir insanım ben ya en boş haftamda sözlüğe girmiyorum, finaller başladığı zaman giriyorum. * ama çok özledimmmm... herkese benden bi artı. *