bugün

--spoiler--
sayın tuğba ekinci o şimdi asker şarkısını dinleyerek sevgilimi düşündüm ama sabaha kadar rüyamda seni gördüm.
--spoiler--
edit: başlık başıma
uzun zamandır konuşmadığınız araşmadığınız ya da siklemediğiniz biriyle muhabbete girmek için en iyi yalanlardan biridir.
genellikle günlük hayatta en çok düşündüğün şeyi rüyanda görürmüşsün. her şey o kadar kolay olsa keşke.

(bkz: hepimiz rapunzeliz hepimiz insepşın)
(bkz: kabus)
(bkz: rüyanda görsen inanma).
http://www.youtube.com/watch?v=AkeHfa0vmS0
uzak ve yalnız ülkemde insanların eşlerini bıçaklaması için yeterli bir sebeptir.
(bkz: hayır olsun)
GEÇENLERDE ESKi KIZ ARKADAŞIMI RÜYAMDA ÖLDÜRÜLMÜŞ OLARAK GÖRMEM, BUNU ONA SÖYLEMEM iYiMiSiN DiYE DE SORMAM. BUNA KARŞIN BANA CEVAP BiLE VERMEMESi VE 1 HAFTA SONRA NiŞANLANMASI.

BURADAN ÇIKAN SONUÇ, ESKi KIZ ARKADAŞIN RÜYADA ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ gÖRmEK EVLENECEĞiNE iŞARETTiR.
ama görmemezlikten geldim.
alternatif sohbet başlatma cümlesi.
sevgiliyle konuşulacak bir şey bulunmadığında söylenen en klasik sözlerden birisidir. sonra kendine güzel, başka konuları da açacak bir rüya oluşturursun.
karşı cinse söyleniyorsa aklımdan hiç çıkmıyorsun, sürekli seni düşünüyorum anlamına gelir.
ayrıldıktan sonra kalbi kırık olan tarafın sıkça kullandığı kelimelerdir.
Eski arkadasa, eski dosta ve hatta eski sevgiliye yanasma cumlesidir. Seni ruyamda gordum denilen kisi ruyalarin anlamlarina inaniyorsa cok ise yarar inanmiyorsa gecmis olsun kendinize yeni cumleler bulun.

Eger eski sifati olmayan birine soyleniyorsa sahiden ruyada gorulmus demektir ona inanilmali ve altinda kotu bir dusunce aranmamalidir.
en büyük yalanlardan bir tanesidir.

- rüyamda seni gördüm gülsüm
- nasıl gördün murtaza
- çok iyi gördüm
- nasıl gördün ama?
- çok güzel gördüm süperdin
her zaman da bir yanaşma cümlesi değildir. gerçekten de görmüş olabilir karşı taraf, hatta sırf bu önyargı yüzünden gidip söylemeyebilir de. *
alternatif birsohbet başlatma cümlesi. hep mi işe yarar. hep.
bugün sevdiğim insandan duyduğum cümle...
-rüyamda seni gördüm.
+hangi pozisyondaydık?
aslında bireylerin 'uzun süredir seni arayamadım, özür dilerim..kaç gündür aklımdasın fakat aradan bu kadar zaman geçtikten sonra seni aramak için sağlam bir bahaneye ihtiyaç duydum' deme şeklidir..bahane sağlam mıdır düşünülür..ama aranılan kişiyi an için mutlu eder..
... tır çarpmıştı sen öldün sonra mezarından ışık geliyordu mezarı kazdık tırın farları ... * devam etmesi olası cümle.
Bir erkek diyosa size bunu hiç iyiye alamet değildir.
Büyük ihtimalle Konuşma bahanesidir.
Aylar önce ayrılılan sevgiliye dönebilmek için atılan ilk adım.