bugün

ben gördüm.aptalca bir şeydi.bir tanesi kabus gördüm demeye yeterken ikisi bir arada olunca tanım bulmak zor oldu. biriyle cafede oturmuş konuşuyoruz ve diğeri çıkıp geliyor yanında bir arkadaşıyla diğer masaya oturuyorlar,bana öfkeyle bakıyor.biz muhabbetimize devam ediyoruz.ordan kalkıyoruz ben onu otobüse bırakıyorum,diğerinin ablasıyla karşılaşıyoruz,istanbulda tanıdığımız senden başka kimse yok diyor,e bana gelin diyorum,ablasının yanında da bir kız,sevgilisiymiş, öfkeli bakan eski sevgilinin.öfkeli sevgili de geliyor beraber bizim eve gidiyoruz,ikimiz terasa çıkıyoruz,bana kızgın olduğunu söylüyor bende kırgınlığın kızgınlıktan daha kötü olduğunu söylüyorum. askere gideceğini öğreniyorum.hemen yola çıkmaları gerektiğini,helalleşmeden gidiyor.ablası da düğünlerini askerden gelince yaparız diyor,benim arkadaşım geliyor birden, sina koyalım ismini bebişin diyor, evet süpermiş diyorum. iki sevgili ve hayatında birisi olmadan bir bebek.kabustan öte bir şey.
yalnızlığın başavurması halidir.
(bkz: Aha kız buldum lan)*
(bkz: kabus)
rüyanız hayrolsun'a başvurmayı gerektiren doğa üstü olay.
kocaman bir uçuğun habercisidir.belliki k.ç açıkta uyunulmuştur.
(bkz: threesome)
rüya bölüm bölüm görülmüş gibi baksana bir bölümde anlatılabilecek rüya yok burada ama diyeyim reyting almaz tutmaz bu rüya, içinde ya yakalanırsam korkusunu at koy dötüne rahman gitsin..
fikir çatışması yaşanabilecek bir rüyadır. görmemek için lütfen üstünüzü iyi örtün. zira delalet ettiği durumlar çok fazladır. evlenip boşanacağına delalet eder, abazan kalacağına delalet eder, efendime söyleyeyim, sevgilisiz bir başına kalmana delalet eder, görücüye gelenlerin seni değil küçük kardeşini beğeneceğine delalet eder, üst üste sekiz defa dedikodunun yapılmasına delalet eder. benden size tavsiye, yatmadan önce duanın gücüne inanın ve üstünüzü iyi örtün. evlerden ırak. turşunuzu kurarlar. nerden mi biliyorum? rüyanız hayrolsun programının müdavimlerinden biriyim * *
içimde ki piç, bırakmıyor beni hiç.

dedikten sonra,

rüyada bile çift tabanca takılıyorsanız, sorun büyüktür benden demesi.
dötün açıkta kalmasıyla gelişen hadisedir.
(bkz: açık döt)
*
(bkz: threesome)
uyanınca neye yoracağını bilememektir. tüm gün bu rüyayı düşünerek gezer insan.
iki sevgilinin birleşip adamın ükünü kesmelerine yorumlanır.
kıçın açıkta kalmış deyiminin cuk oturduğu durum.